07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.12godz.36min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Piast — Lech: Bez bramek w Gliwicach

Piast — Lech: Bez bramek w Gliwicach

Kole­jorz po raz kole­jny w tym sezonie podzielił się punk­ta­mi z rywalem. Dziś bezbramkowo zremisował z Gliwicach.

Spotkanie rozpoczęli lechi­ci, ale pier­wszą próbę strza­łu na bramkę odd­ali gospo­darze. Ze skrzy­dła dośrod­kował Kon­stat­nin Vas­sil­jev, jed­nak trafił pros­to w ręce wraca­jącego do bram­ki Jas­mi­na Buri­cia. W 5. min­u­cie przez całe boisko z piłką przy nodze prze­biegł Darko Jevtić i zde­cy­dował się na strzał z dys­tan­su, ale Jakub Szmatuła był na posterunku. Niespeł­na kwad­rand później gospo­darze mieli rzut wol­ny kil­ka metrów przed pol­erm karnym. Do pił­ki doszedł Sto­jan Vran­jes, jed­nak również uderzył pros­to bramkarza. W 23. min­u­cie gry sędzia Frankows­ki pod­jął decyzję o rzu­cie karnym po zagra­niu ręką w polu karnym, ale po sys­temie VAR cofnął swo­ją decyzję. Po raz kole­jny na uderzene z pola zde­cy­dowali się lechi­ci. Strzał Macie­ja Gajosa pole­ci­ał min­i­mal­nie nad poprzeczką. Przed kole­jną szan­są na gola stanął Jevtić. Darko uderzył pod poprzeczkę, ale znów dobrze zachował się golkiper Pias­ta. Podopieczni Nena­da Bjel­i­cy próbowali zdobyć pier­wszego gola w dzisiejszym spotka­niu, lecz za każdym razem defen­sy­wa Pias­tunek spisy­wała sie bard­zo dobrze.

Dru­ga połowa w wykon­aiu obu drużyn była bard­zo chao­ty­cz­na. Ani Lech, ani Piast nie potrafił stworzć sobie dogod­nej sytu­acji. Po godzinie gry za kwes­t­ionowane decyzji sędziego tre­ber Bjel­i­ca odesłany został na try­buny. Kole­jorz poraz kole­jny zaczął domi­nować i przed szan­są na gola znów stanął Darko. Tym razem uderzył obok słup­ka Szmatuły. Piłkę mec­zową mieli poz­na­ni­a­cy. Rakels trafił w poprzeczkę, ale później doszło do nieporozu­mienia i pił­ka ostate­cznie nie trafiła do siatki.

Piast Gli­wice — Lech Poz­nań 0:0 

Żółte kart­ki: 32. Buka­ta, 38. Korun, 65. Mak — 86. Dilaver

Piast: Jakub Szmatuła — Mar­tin Kon­czkows­ki, Hebert, Uros Korun, Marcin Pietrows­ki — Sto­jan Vran­jes, Patryk Dziczek, Mar­tin Buka­ta — Kon­stan­tin Vas­sil­jev (46. Ger­ard Badia), Mateusz Mak (83. Joel Valen­cia) — Michal Pap­dop­u­los (68, Karol Angielski)

Lech: Jas­min Burić — Robert Gum­ny, Emir Dilaver, Rafał Jan­ic­ki, Volodymyr Kostevych — Łukasz Trał­ka, Maciej Gajos — Nick­las Barkroth (71. Kamil Jóźwiak) , Darko Jevtić (86. Radosław Majew­s­ki), Maciej Makuszews­ki —  Chris­t­ian Gytk­jaer (71. Deniss Rakels)

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.