Pięciu Lechitów powołanych przez Smudę

Fran­ciszek Smu­da ogłosił kadrę na spotka­nia towarzyskie z Moł­daw­ią oraz Nor­wegią. W kadrze znalazło się pię­ciu piłkarzy “Kole­jorza”.

Pol­s­ka z Moł­daw­ią zagra 6 lutego. W tym spotka­niu może zagrać pię­ciu zawod­ników Lecha. Trzech obrońców: Hubert Wołąkiewicz, Grze­gorz Wojtkowiak i Marcin Kikut. Uznanie selekcjon­era zdobyli także Tomasz Bandrows­ki oraz Rafał Murawski.

Szan­sę na wys­tęp w meczu z Nor­wegią ma już tylko jeden z nich. Na zgrupowa­niu trzy dni dłużej zostanie Rafał Muraws­ki. Pozostali Lechi­ci po meczu z Moł­daw­ią polecą do Belek, gdzie 5 lutego “Kole­jorz” rozpocznie obóz przygotowawczy.

Kadra Pol­s­ki na mecz z Mołdawią:

Bramkarze: Grze­gorz San­domier­s­ki (Jagiel­lonia Białys­tok), Sebas­t­ian Małkows­ki (Lechia Gdańsk).

Obroń­cy: Hubert Wołąkiewicz (Lech Poz­nań), Grze­gorz Wojtkowiak (Lech Poz­nań), Marcin Kikut (Lech Poz­nań), Maciej Sad­lok (Polo­nia Warsza­wa), Tomasz Jodłowiec (Polo­nia Warsza­wa), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa).

Pomoc­ni­cy i napast­ni­cy: Ariel Bory­siuk (Legia Warsza­wa), Maciej Rybus (Legia Warsza­wa), Michał Kuchar­czyk (Legia Warsza­wa), Tomasz Bandrows­ki (Lech Poz­nań), Rafał Muraws­ki (Lech Poz­nań), Szy­mon Pawłows­ki (Zagłę­bie Lubin), Daw­id Pliz­ga (Zagłę­bie Lubin), Janusz Gol (GKS Bełchatów), Cezary Wilk (Wisła Kraków), Adri­an Mierze­jew­s­ki (Polo­nia Warsza­wa), Artur Sobiech (Polo­nia Warszawa).

Kadra Pol­s­ki na mecz z Norwegią:

Bramkarze: Woj­ciech Szczęs­ny (Arse­nal FC, Anglia), Prze­mysław Tytoń (Roda JC Kerkrade, Holandia).

Obroń­cy: Łukasz Piszczek (BV Borus­sia 1909 (Dort­mund), Niem­cy), Kamil Glik (AS Bari, Włochy), Dar­iusz Dud­ka (AJ Aux­erre, Franc­ja), Grze­gorz Krychowiak (Stade de Reims Cham­pagne, Franc­ja), Tomasz Jodłowiec (Polo­nia Warsza­wa), Maciej Sad­lok (Polo­nia Warsza­wa), Arka­diusz Głowac­ki (Tra­b­zon­spor Kulübü, Turcja).

Pomoc­ni­cy i napast­ni­cy: Rafał Muraws­ki (Lech Poz­nań), Ludovic Obra­ni­ak (LOSC Lille Métro­pole, Franc­ja), Adam Matuszczyk (1.FC Köln, Niem­cy), Kamil Grosic­ki (Sivass­por Kulübü, Tur­c­ja), Roger (AÉK (Ate­ny), Grec­ja), Jakub Błaszczykows­ki (BV Borus­sia 1909 (Dort­mund), Niem­cy), Robert Lewandows­ki (BV Borus­sia 1909 (Dort­mund), Niem­cy), Ireneusz Jeleń (AJ Aux­erre, Franc­ja), Adri­an Mierze­jew­s­ki (Polo­nia Warszawa).

Kursy na mecze Lecha

Celje - Slovan Bratysława

Liga Mistrzów

24/07/2024 20:15

Servette FC - Young Boys

Liga Szwajcarska

24/07/2024 20:30

Cliftonville FC - FK Auda

Liga Konferencji Europy

24/07/2024 20:45

Mali U23 - Izrael U23

Igrzyska Olimpijskie Piłka nożna

24/07/2024 21:00

Francja U23 - Stany Zjednoczone U23

Igrzyska Olimpijskie Piłka nożna

24/07/2024 21:00

Celje - Slovan Bratysława

Liga Mistrzów

24/07/2024 20:15

Servette FC - Young Boys

Liga Szwajcarska

24/07/2024 20:30

Cliftonville FC - FK Auda

Liga Konferencji Europy

24/07/2024 20:45

Mali U23 - Izrael U23

Igrzyska Olimpijskie Piłka nożna

24/07/2024 21:00

Francja U23 - Stany Zjednoczone U23

Igrzyska Olimpijskie Piłka nożna

24/07/2024 21:00

Celje - Slovan Bratysława

Liga Mistrzów

24/07/2024 20:15

Servette FC - Young Boys

Liga Szwajcarska

24/07/2024 20:30

Cliftonville FC - FK Auda

Liga Konferencji Europy

24/07/2024 20:45

Mali U23 - Izrael U23

Igrzyska Olimpijskie Piłka nożna

24/07/2024 21:00

Francja U23 - Stany Zjednoczone U23

Igrzyska Olimpijskie Piłka nożna

24/07/2024 21:00

Celje - Slovan Bratysława

Liga Mistrzów

24/07/2024 20:15

Servette FC - Young Boys

Liga Szwajcarska

24/07/2024 20:30

Cliftonville FC - FK Auda

Liga Konferencji Europy

24/07/2024 20:45

Mali U23 - Izrael U23

Igrzyska Olimpijskie Piłka nożna

24/07/2024 21:00

Francja U23 - Stany Zjednoczone U23

Igrzyska Olimpijskie Piłka nożna

24/07/2024 21:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

26/07/2024 18:00

Lechia Gdańsk - Motor Lublin

PKO BP Ekstraklasa

26/07/2024 20:30

Stal Mielec - GKS Katowice

PKO BP Ekstraklasa

27/07/2024 14:45

Radomiak Radom - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

27/07/2024 17:30

Widzew Łódź - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

27/07/2024 20:15

Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

26/07/2024 18:00

Lechia Gdańsk - Motor Lublin

PKO BP Ekstraklasa

26/07/2024 20:30

Stal Mielec - GKS Katowice

PKO BP Ekstraklasa

27/07/2024 14:45

Radomiak Radom - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

27/07/2024 17:30

Widzew Łódź - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

27/07/2024 20:15

Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

26/07/2024 18:00

Lechia Gdańsk - Motor Lublin

PKO BP Ekstraklasa

26/07/2024 20:30

Stal Mielec - GKS Katowice

PKO BP Ekstraklasa

27/07/2024 14:45

Radomiak Radom - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

27/07/2024 17:30

Widzew Łódź - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

27/07/2024 20:15

Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

26/07/2024 18:00

Lechia Gdańsk - Motor Lublin

PKO BP Ekstraklasa

26/07/2024 20:30

Stal Mielec - GKS Katowice

PKO BP Ekstraklasa

27/07/2024 14:45

Radomiak Radom - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

27/07/2024 17:30

Widzew Łódź - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

27/07/2024 20:15

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.