Pierwsze wzmocnienie Lecha!

Jeszcze przed otwar­ciem okien­ka trans­fer­owego do Lecha dołączył pier­wszy piłkarz. Dzisi­aj pół­toraroczny kon­trakt z klubem pod­pisał Bar­tosz Ślusars­ki, który na Buł­garską wró­cił po sied­miu latach.

Sprowadze­nie napast­ni­ka była pri­o­ry­tetem dla wło­darzy Lecha. Jed­nak nie jest nim, jak wcześniej mogło się wydawać, Darvy­das Ser­nas, a wychowanek Lecha, który pod­czas swo­jej kari­ery reprezen­tował także Gro­clin Dyskobolię Grodzisk Wielkopol­s­ki, por­tu­gal­ską UD Leiria, ang­iel­skie West Bromwich Albion, Black­pool i Sheffield Wednes­day oraz przez ostat­nie dwa lata — Cracovię

- Cieszymy się, że udało nam się pozyskać Bart­ka do naszego zespołu i po lat­ach prz­er­wy znów zagra przy Buł­garskiej. Liczymy, że jego obec­ność w drużynie wzmoc­ni naszą siłę w ataku. To nasze pier­wsze, ale nie ostat­nie tej zimy wzmoc­nie­nie jeśli chodzi o lin­ię napadu — powiedzi­ał Marek Pogorzel­czyk, dyrek­tor sportowy Lecha.

Zad­owolony z samego trans­feru jest także Bar­tosz Ślusars­ki. — Dwa lata temu myślałem jed­nak, że jest to już niemożli­we. Lech stał się tak dobrym klubem, że sądzil­iśmy ze zna­jomy­mi, iż nie pozostanie nam nic innego jak kupowanie kar­ne­tu i siadanie na try­bunach. Stało się inaczej. Mam ter­az szan­sę coś udowod­nić i wierzę, że będzie to dobry okres zarówno dla mnie jak i dla klubu — powiedzi­ał nowy napast­nik Lecha.

fotografia: cracovia.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress