02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
10dn.23godz.5min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pierwszy Gwizdek na Placu Wolności

Pierwszy Gwizdek na Placu Wolności

 

Run­da wiosen­na zbliża się wielki­mi kroka­mi. Z tej okazji w niedzielę, 5 lutego o godzinie 13:00 na Placu Wol­noś­ci odbędzie się wydarze­nie „Pier­wszy gwiz­dek”, w którym udzi­ał wezmą kibice Lecha, a także pier­wsza druży­na Kolejorza.

W niedzielne popołud­nie, tydzień przez rozpoczę­ciem ligowych zma­gań, kibice Kole­jorza wspól­nie z pier­wszą drużyną Lecha zain­au­gu­ru­ją rundę wiosen­ną. Z tej okazji przy­go­towane zostały atrakc­je dla wszys­t­kich obec­nych tam fanów. Zro­bione zostanie zdję­cie, na którym zna­jdą się zawod­ni­cy oraz sztab szkole­niowy, a także fani Lecha, którzy stworzą „żywe tło” z niebiesko-białej kartoniady.

- Chce­my, aby każdy kibic Kole­jorza poczuł się częś­cią tego wydarzenia, a także wiedzi­ał, że wios­ną będziemy wal­czyć o jak najwyższe cele. Stąd wydarze­nie „Pier­wszy gwiz­dek”, które będzie wspól­nym rozpoczę­ciem rundy wiosen­nej — mówi Woj­ciech Ter­piłows­ki, kierown­ik dzi­ału reklamy i pro­mocji. — Dodatkowo razem z zawod­nika­mi i kibi­ca­mi Lecha chce­my zain­au­gurować nową rundę sym­bol­icznym gwiz­d­kiem, który oczy­wiś­cie nie tylko kojarzy się z rozpoczę­ciem przez sędziego meczu, ale także naw­iązu­je do kole­jowych trady­cji Klubu — dodaje.

Spotkanie z pier­wszą drużyną Lecha będzie doskon­ałą okazją dla fanów Niebiesko-białych, aby spotkać się, poroz­maw­iać i zro­bić sobie wspólne zdję­cie z lechi­ta­mi. — „Pier­wszy gwiz­dek” będzie świet­nym momentem dla wszys­t­kich kibiców, aby poroz­maw­iać z zawod­nika­mi Lecha Poz­nań. Zwłaszcza z tymi, którzy do naszej drużyny dołączyli w trak­cie zimowego okien­ka trans­fer­owego — przekonu­je Terpiłowski.

Wspólne rozpoczę­cie rundy wiosen­nej odbędzie się w niedzielę, 5 lutego o godzinie 13:00 na Placu Wolności.

Infor­ma­c­ja prasowa

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.