01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
6dn.11godz.38min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pierwszy Gwizdek na Placu Wolności

Pierwszy Gwizdek na Placu Wolności

 

Run­da wiosen­na zbliża się wielki­mi kroka­mi. Z tej okazji w niedzielę, 5 lutego o godzinie 13:00 na Placu Wol­noś­ci odbędzie się wydarze­nie „Pier­wszy gwiz­dek”, w którym udzi­ał wezmą kibice Lecha, a także pier­wsza druży­na Kolejorza.

W niedzielne popołud­nie, tydzień przez rozpoczę­ciem ligowych zma­gań, kibice Kole­jorza wspól­nie z pier­wszą drużyną Lecha zain­au­gu­ru­ją rundę wiosen­ną. Z tej okazji przy­go­towane zostały atrakc­je dla wszys­t­kich obec­nych tam fanów. Zro­bione zostanie zdję­cie, na którym zna­jdą się zawod­ni­cy oraz sztab szkole­niowy, a także fani Lecha, którzy stworzą „żywe tło” z niebiesko-białej kartoniady.

- Chce­my, aby każdy kibic Kole­jorza poczuł się częś­cią tego wydarzenia, a także wiedzi­ał, że wios­ną będziemy wal­czyć o jak najwyższe cele. Stąd wydarze­nie „Pier­wszy gwiz­dek”, które będzie wspól­nym rozpoczę­ciem rundy wiosen­nej — mówi Woj­ciech Ter­piłows­ki, kierown­ik dzi­ału reklamy i pro­mocji. — Dodatkowo razem z zawod­nika­mi i kibi­ca­mi Lecha chce­my zain­au­gurować nową rundę sym­bol­icznym gwiz­d­kiem, który oczy­wiś­cie nie tylko kojarzy się z rozpoczę­ciem przez sędziego meczu, ale także naw­iązu­je do kole­jowych trady­cji Klubu — dodaje.

Spotkanie z pier­wszą drużyną Lecha będzie doskon­ałą okazją dla fanów Niebiesko-białych, aby spotkać się, poroz­maw­iać i zro­bić sobie wspólne zdję­cie z lechi­ta­mi. — „Pier­wszy gwiz­dek” będzie świet­nym momentem dla wszys­t­kich kibiców, aby poroz­maw­iać z zawod­nika­mi Lecha Poz­nań. Zwłaszcza z tymi, którzy do naszej drużyny dołączyli w trak­cie zimowego okien­ka trans­fer­owego — przekonu­je Terpiłowski.

Wspólne rozpoczę­cie rundy wiosen­nej odbędzie się w niedzielę, 5 lutego o godzinie 13:00 na Placu Wolności.

Infor­ma­c­ja prasowa

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.