Pierwszy mecz z APOEL-em na remis

Pierwszy mecz z APOEL-em na remis

Lech Poz­nań bezbramkowo zremisował z APOEL-em Nikoz­ja w piątkowym meczu towarzyskim. W pier­wszych min­u­tach do ataku rzu­cili się Cypryjczy­cy. Jeden z zawod­ników goś­ci uderzył w słu­pek bram­ki Kole­jorza. Kil­ka min­ut później Darko Jevtić podał do Denisa Thoma­lli, lecz w ostat­niej chwili piłkę prze­jęli obroń­cy z Nikozji. W 11 min­u­cie spotka­nia David Hol­man mógł wyprowadz­ić Lecha na prowadze­nie, jed­nak w sytu­acji sam na sam z bramkarzem górą wyszedł cypryjs­ki bramkarz. Podob­ną okazję bramkową zmarnował niemiec­ki napast­nik. W końców­ce pier­wszej połowy Cypryjczy­cy mogli wyjść na prowadze­nie, lecz uderze­nie piłkarza goś­ci minęło światło bramki.

ejberempire

W drugiej połowie z dobrej strony pokazał się Szy­mon Drew­ni­ak. W 32 min­u­cie lechi­ta podał do Thoma­lli, którego strzał obronił bramkarz goś­ci. Kil­ka min­ut później wyśmien­itą okaz­je miał Dar­iusz Formel­la, jed­nak ponown­ie lep­szy okazał się golkiper APOEL‑u. W późniejszej fazie spotka­nia w sytu­acji sam na sam z Lisem stanął jeden z Cypryjczyków, lecz w ostat­niej chwili piłkę wybił Dar­iusz Dud­ka. Do koń­ca meczu wynik nie uległ zmianie.

Spotkanie zostało roze­grane w niety­powej for­mule 2 razy po 30 minut.

LECH POZNAŃ – APOEL NIKOZJA (0:0)
Bram­ki
: -

Żółte kart­ki: -

Lech Poz­nań: Krzysztof Kotorows­ki (31. Mateusz Lis)- Jan Bednarek, Tamas Kadar (31. Marcin Kamińs­ki), Maciej Wilusz, Dar­iusz Dud­ka — Abdul Aziz Tet­teh (31. Jakub Ser­fain), Szy­mon Drew­ni­ak — Darko Jevtić (31. Marcin Robak), David Hol­man, Dar­iusz Formel­la — Denis Thoma­l­la (45. Niklas Zulciak)

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress