02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.12min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Piłkarski piknik Enea Cup przy INEA Stadionie

Piłkarski piknik Enea Cup przy <span class="caps">INEA</span> Stadionie

Już w niedzielę między 10:00, a 18:00 przy Buł­garskiej odbędzie się Piłkars­ki Piknik. Orga­ni­za­torem imprezy jest są Lech Poz­nań Foot­ball Acad­e­my oraz Enea. Na pewno nie zabraknie atrakcji dla dzieci, jak i dorosłych.

Kibice będą mogli wziąć udzi­ał konkur­sie piłkarskim, który skła­da się z dziewię­ciu konkurencji. Uczest­ni­cy między inny­mi będą musieli strze­lać do bram­ki z zasłonię­ty­mi ocza­mi czy prze­jść tor przeszkód.

- W naszej zabaw­ie mogą wziąć udzi­ał wszyscy młodzi pasjonaci fut­bolu, którzy zjaw­ią się tego dnia przy INEA Sta­dion­ie — mówi Dominik Cza­pczyk, dyrek­tor zarządza­ją­cy Lech Poz­nań Foot­ball Acad­e­my. - Dla najlep­szych przewidziano rewela­cyjne nagrody, takie jak miejsce w dziecięcej esko­r­cie wyprowadza­jącej piłkarzy przed jed­nym ze spotkań Kole­jorza, pił­ka z auto­grafa­mi piłkarzy pier­wszej drużyny Lecha Poz­nań, a także bile­ty na mecz.

Oprócz tego, o godzinie 11:00 odbędą się gry między Lech Poz­nań Foot­ball Acad­e­my z roczni­ka 2008, a ich równo­latka­mi z Jagiel­lonii Białys­tok. Kibice mogą się również spodziewać wiz­y­ty piłkarzy Kolejorza.

- W cza­sach, gdy coraz częś­ciej mówi się o zwol­nieni­ach dzieci z zajęć wychowa­nia fizy­cznego w szkołach, rozras­ta­jącego się prob­le­mu otyłoś­ci i braku akty­wnoś­ci fizy­cznej u najmłod­szych, Lech Poz­nań chce udowod­nić, że moż­na z tym wal­czyć — pod­kreśla Cza­pczyk. — W szere­gach LPFA trenu­je około tysią­ca kilku­latków, którzy poprzez zabawę piłką nożną marzą o kari­erze Karo­la Linet­tego czy Daw­i­da Kow­nack­iego. Przy tym wszys­tkim dba­ją o swój rozwój zarówno fizy­czny, jak i men­tal­ny. Nie bez koz­ery mówi się prze­cież, że w zdrowym ciele zdrowy duch.

Najmłod­si będą mogli sko­rzys­tać na dmuchanych placów zabaw, a dorośli będą mieli okazję rywal­i­zować na boisku mobil­nym Foot­ball Are­na. Na miłośników moto­ryza­cji czekać będą najnowsze mod­ele Mer­cedesa, za których kierown­icą będą mogli się sprawdzić.

Serdecznie zaprasza­my!

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.