27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
54dn.3godz.36min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Piłkarski piknik Enea Cup przy INEA Stadionie

Piłkarski piknik Enea Cup przy <span class="caps">INEA</span> Stadionie

Już w niedzielę między 10:00, a 18:00 przy Buł­garskiej odbędzie się Piłkars­ki Piknik. Orga­ni­za­torem imprezy jest są Lech Poz­nań Foot­ball Acad­e­my oraz Enea. Na pewno nie zabraknie atrakcji dla dzieci, jak i dorosłych.

Kibice będą mogli wziąć udzi­ał konkur­sie piłkarskim, który skła­da się z dziewię­ciu konkurencji. Uczest­ni­cy między inny­mi będą musieli strze­lać do bram­ki z zasłonię­ty­mi ocza­mi czy prze­jść tor przeszkód.

- W naszej zabaw­ie mogą wziąć udzi­ał wszyscy młodzi pasjonaci fut­bolu, którzy zjaw­ią się tego dnia przy INEA Sta­dion­ie — mówi Dominik Cza­pczyk, dyrek­tor zarządza­ją­cy Lech Poz­nań Foot­ball Acad­e­my. - Dla najlep­szych przewidziano rewela­cyjne nagrody, takie jak miejsce w dziecięcej esko­r­cie wyprowadza­jącej piłkarzy przed jed­nym ze spotkań Kole­jorza, pił­ka z auto­grafa­mi piłkarzy pier­wszej drużyny Lecha Poz­nań, a także bile­ty na mecz.

Oprócz tego, o godzinie 11:00 odbędą się gry między Lech Poz­nań Foot­ball Acad­e­my z roczni­ka 2008, a ich równo­latka­mi z Jagiel­lonii Białys­tok. Kibice mogą się również spodziewać wiz­y­ty piłkarzy Kolejorza.

- W cza­sach, gdy coraz częś­ciej mówi się o zwol­nieni­ach dzieci z zajęć wychowa­nia fizy­cznego w szkołach, rozras­ta­jącego się prob­le­mu otyłoś­ci i braku akty­wnoś­ci fizy­cznej u najmłod­szych, Lech Poz­nań chce udowod­nić, że moż­na z tym wal­czyć — pod­kreśla Cza­pczyk. — W szere­gach LPFA trenu­je około tysią­ca kilku­latków, którzy poprzez zabawę piłką nożną marzą o kari­erze Karo­la Linet­tego czy Daw­i­da Kow­nack­iego. Przy tym wszys­tkim dba­ją o swój rozwój zarówno fizy­czny, jak i men­tal­ny. Nie bez koz­ery mówi się prze­cież, że w zdrowym ciele zdrowy duch.

Najmłod­si będą mogli sko­rzys­tać na dmuchanych placów zabaw, a dorośli będą mieli okazję rywal­i­zować na boisku mobil­nym Foot­ball Are­na. Na miłośników moto­ryza­cji czekać będą najnowsze mod­ele Mer­cedesa, za których kierown­icą będą mogli się sprawdzić.

Serdecznie zaprasza­my!

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.