07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.22godz.36min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Piłkarze na urlopy, władze o transferach i kontraktach

Wczo­raj piłkarze Lecha roze­grali ostat­ni mecz w tym roku. Dzisi­aj nie będą mieli już żad­nego treningu i  o środy wszyscy uda­ją się na urlopy. Do zajęć powrócą 11 sty­cz­nia, kiedy to wszyscy muszą zamel­dować się na pier­wszych zajęciach.

Jak zawsze prz­er­wa pomiędzy run­da­mi nie oznacza jed­nak, że to prz­er­wa w pra­cy dla całego klubu. Obec­ny okres to czas wytężonej pra­cy dla władz Lecha, na czele z Piotrem Rutkowskim i Andrze­jem Daw­idz­iukiem, odpowiedzial­ny­mi za trans­fery w „Kole­jorzu”.

Nie chodzi jed­nak tylko i wyłącznie o trans­fery do klubu, ale również zatrzy­manie w nim tych, którym umowy kończą się w czer­w­cu 2012 roku. Na tej liś­cie zna­j­du­ją się Marcin Kikut, Grze­gorz Wojtkowiak, Bar­tosz Ślusars­ki, Dim­itri­je Injac oraz Semir Stilić.

W przy­pad­ku tego ostat­niego sytu­ac­ja jest najbardziej medi­al­na, ponieważ Boś­ni­ak od kilku okienek trans­fer­owych był fawory­tem dzi­en­nikarzy do ode­jś­cia z klubu. Tak się jed­nak do tej pory nie stało, mimo że latem dostał zielone światło do władz Lecha na ode­jś­cie z zespołu. Te na pewno będą chci­ały przedłużyć z nim umowę, jed­nak czy pomoc­nik „Kole­jorza” na warun­ki się zgodzi, trud­no przewidzieć.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.