Piłkarze zaprezentowali się w CH “Malta”

prezentacjazespoluKilkuset kibiców pojaw­iło się w Cen­trum Hand­lowym “Mal­ta” na przed­se­zonowej prezen­tacji drużyny. Po raz pier­wszy sym­pa­tykom Lecha pokaza­li się nowi zawod­ni­cy klubu — Kasper Hamalainen i Łukasz Teodor­czyk. To jed­nak nie oni zebrali najwięk­sze brawa, ponieważ te przy­padły napast­nikowi “Kole­jorza”, Piotrowi Reis­sowi.

Jed­nak nie tylko dla wspom­ni­anej dwój­ki była to pier­wsza, w takiej formie, prezen­tac­ja przed kibi­ca­mi Lecha. Poza ostat­ni­mi dwoma nabytka­mi zespołu, fanom zespołu przed­staw­ili się Bartłomiej Ole­jniczak, Błażej Cyfert, Karol Linet­ty oraz let­nie nabyt­ki “Kole­jorza”, czyli Łukasz Trał­ka, Ger­go Lovren­ci­cs i Keb­ba Ceesay.

Poza prezen­tacją, dla kibiców przy­go­towany został konkurs, w który mogli oni dołączyć do zespołów złożonych z piłkarzy i razem z nimi odpowiadać na pyta­nia związane z kulisa­mi szat­ni. Obec­ni na prezen­tacji kibice mogli dowiedzieć się m.in. kto jest najwięk­szym poliglo­tom Lechu, kto ma najwięk­szą stopę oraz kto ma najlep­szą smykałkę do biz­ne­su.

Na koniec piłkarze przez blisko 30 min­ut roz­dawali auto­grafy na koszulkach, piłkach oraz fankar­tach, a także robili sobie wspólne zdję­cia z kibi­ca­mi, którzy w czwartkowy wieczór pojaw­ili się w CH “Mal­ta”.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress