01.02.2023, g. 19:00
PKO BP Ekstraklasa
Miedź Legnica vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.11godz.51min.
14.75 X3.60 21.73 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Piłkarze zaprezentowali się w CH “Malta”

prezentacjazespoluKilkuset kibiców pojaw­iło się w Cen­trum Hand­lowym “Mal­ta” na przed­se­zonowej prezen­tacji drużyny. Po raz pier­wszy sym­pa­tykom Lecha pokaza­li się nowi zawod­ni­cy klubu — Kasper Hamalainen i Łukasz Teodor­czyk. To jed­nak nie oni zebrali najwięk­sze brawa, ponieważ te przy­padły napast­nikowi “Kole­jorza”, Piotrowi Reissowi.

Jed­nak nie tylko dla wspom­ni­anej dwój­ki była to pier­wsza, w takiej formie, prezen­tac­ja przed kibi­ca­mi Lecha. Poza ostat­ni­mi dwoma nabytka­mi zespołu, fanom zespołu przed­staw­ili się Bartłomiej Ole­jniczak, Błażej Cyfert, Karol Linet­ty oraz let­nie nabyt­ki “Kole­jorza”, czyli Łukasz Trał­ka, Ger­go Lovren­ci­cs i Keb­ba Ceesay.

Poza prezen­tacją, dla kibiców przy­go­towany został konkurs, w który mogli oni dołączyć do zespołów złożonych z piłkarzy i razem z nimi odpowiadać na pyta­nia związane z kulisa­mi szat­ni. Obec­ni na prezen­tacji kibice mogli dowiedzieć się m.in. kto jest najwięk­szym poliglo­tom Lechu, kto ma najwięk­szą stopę oraz kto ma najlep­szą smykałkę do biznesu.

Na koniec piłkarze przez blisko 30 min­ut roz­dawali auto­grafy na koszulkach, piłkach oraz fankar­tach, a także robili sobie wspólne zdję­cia z kibi­ca­mi, którzy w czwartkowy wieczór pojaw­ili się w CH “Mal­ta”.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.