01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.3godz.18min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Piłkarze zaprezentowali się w CH “Malta”

prezentacjazespoluKilkuset kibiców pojaw­iło się w Cen­trum Hand­lowym “Mal­ta” na przed­se­zonowej prezen­tacji drużyny. Po raz pier­wszy sym­pa­tykom Lecha pokaza­li się nowi zawod­ni­cy klubu — Kasper Hamalainen i Łukasz Teodor­czyk. To jed­nak nie oni zebrali najwięk­sze brawa, ponieważ te przy­padły napast­nikowi “Kole­jorza”, Piotrowi Reissowi.

Jed­nak nie tylko dla wspom­ni­anej dwój­ki była to pier­wsza, w takiej formie, prezen­tac­ja przed kibi­ca­mi Lecha. Poza ostat­ni­mi dwoma nabytka­mi zespołu, fanom zespołu przed­staw­ili się Bartłomiej Ole­jniczak, Błażej Cyfert, Karol Linet­ty oraz let­nie nabyt­ki “Kole­jorza”, czyli Łukasz Trał­ka, Ger­go Lovren­ci­cs i Keb­ba Ceesay.

Poza prezen­tacją, dla kibiców przy­go­towany został konkurs, w który mogli oni dołączyć do zespołów złożonych z piłkarzy i razem z nimi odpowiadać na pyta­nia związane z kulisa­mi szat­ni. Obec­ni na prezen­tacji kibice mogli dowiedzieć się m.in. kto jest najwięk­szym poliglo­tom Lechu, kto ma najwięk­szą stopę oraz kto ma najlep­szą smykałkę do biznesu.

Na koniec piłkarze przez blisko 30 min­ut roz­dawali auto­grafy na koszulkach, piłkach oraz fankar­tach, a także robili sobie wspólne zdję­cia z kibi­ca­mi, którzy w czwartkowy wieczór pojaw­ili się w CH “Mal­ta”.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.