07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.54min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Po co Lechowi Barry Douglas?

douglasCoraz częś­ciej zas­tanaw­iamy się, co się dzieje z Bar­rym Dou­glasem. Wszyscy z zaskocze­niem przyjęli infor­ma­c­je o trans­ferze jeszcze zan­im Lech wznow­ił przy­go­towa­nia do nowego sezonu. To jed­nak na niewiele się zdało, bo i tak szy­b­ciej zade­bi­u­tował Classen, który został kupi­ony w ostat­nich dni­ach okna transferowego.

Więk­szość kibiców mogła go poz­nać pod­czas jego aktors­kich popisów sprzedaw­cy. Lewy obroń­ca. Ponoć. W Szkocji znany jako oso­ba, która zaj­mował się napraw­ian­iem lodówek. No właśnie. Tutaj powin­na nam się zapal­ić lamp­ka ostrzegawcza.

Właś­ci­ciel Lecha — Invesco S.A — jest właś­ci­cielem Ami­ki. Ami­ca to pro­du­cent sprzę­tu AGD, m.in. właśnie lodówek. Bar­ry Dou­glas został przez właś­cieciela Lecha kupi­ony — i owszem. Tylko nie do Lecha, a do Ami­ki. Szukali spec­jal­isty w swo­jej dziedzinie.

To oczy­wiś­cie żart. Dou­glas zagrał kilka­naś­cie min­ut w jed­nym ze spar­ingów, który niewielu mogło zobaczyć. Trud­no ocenić jego przy­dat­ność dla zespołu, bo nie zagrał w żad­nym ofic­jal­nym meczu. Już jest zdrowy, już wraca do tren­ingów, ale nadal nie zna­j­du­je się w mec­zowej osiem­nastce. Bęc.

Był we współczes­nej his­torii Lecha taki zawod­nik, który nigdy nie zagrał w “Kole­jorzu”. Nawet nie uczest­niczył w żad­nym treningu. Fenan Salči­nović. Wypoży­c­zony od razu po trans­ferze do nor­weskiego Sande­fjord Fotball.

Miejmy nadzieję, że przy­padek Dou­glasa będzie inny. Wszak zade­bi­u­tował on już w treningu Lecha. Pora na osiem­nastkę, a potem mecz.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.