01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
5dn.16godz.13min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Podbeskidzie-Lech: Do Górali po lidera!

Podbeskidzie-Lech: Do Górali po lidera!

W kole­jce kończącej rundę zasad­niczą T‑Mobile Ekstrak­lasy Lech Poz­nań roze­gra wyjaz­dowe spotkanie z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Zarówno dla Kole­jorza, jak i dla Górali będzie to ważny mecz. Żad­na z drużyn nie może poz­wolić sobie na utratę punk­tów. Poz­na­ni­a­cy cały czas wal­czą o pier­wsze miejsce w tabeli, jed­nak nie wszys­tko w tej kwestii zależy od nich – oni muszą pokon­ać biel­szczan, a Pogoń musi wygrać z Legią.

Biel­szczanie z kolei wal­czą o awans do najlep­szej ósem­ki. Po 29. kole­jkach zaj­mu­ją dziewiąte miejsce w tabeli i tracą do ósmego Górni­ka Zabrze zaled­wie jeden punkt.

W ostat­niej kole­jce poz­na­ni­a­cy efek­towanie wygrali ze Śląskiem Wrocław 2:0. Może wynik nie jest osza­łami­a­ją­cy, ale dru­ga połowa w wyko­na­niu lechitów była zde­cy­dowa­nia najlep­sza połówką pod wodzą tren­era Macie­ja Skorży.

Na zakończe­nie rundy jesi­en­nej Lech zremisował u siebie z Podbeskidziem 1:1. Wów­czas już w 6 min­u­cie spotka­nia Daw­id Kow­nac­ki wpakował piłkę do siat­ki rywali. Wyrów­nał w końców­ce meczu  Bar­tosz Śpiączka.

Lechi­ci w Biel­s­ka-Białej zagra­ją bez kon­tuzjowanych Paulusa Arajuuri’ego oraz Ger­go Lovrenc­sic­sa. Zawod­ni­cy narzeka­ją na drob­ne urazy po spotka­niu ze Śląskiem Wrocław. Żaden z piłkarzy nie pauzu­je w tej kole­jce za kart­ki. Więcej kłopo­tu ma tren­er Ojrzyńs­ki. Nie zagra­ją na pewno kon­tuzjowani: Piotr Mali­nows­ki, Syl­west­er Pate­juk i Anton Slo­bo­da oraz pauzu­ją­cy za kart­ki Adam Deja.

ejberempire

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.