01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-19godz.-55min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Podbeskidzie-Lech: Do Górali po lidera!

Podbeskidzie-Lech: Do Górali po lidera!

W kole­jce kończącej rundę zasad­niczą T‑Mobile Ekstrak­lasy Lech Poz­nań roze­gra wyjaz­dowe spotkanie z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Zarówno dla Kole­jorza, jak i dla Górali będzie to ważny mecz. Żad­na z drużyn nie może poz­wolić sobie na utratę punk­tów. Poz­na­ni­a­cy cały czas wal­czą o pier­wsze miejsce w tabeli, jed­nak nie wszys­tko w tej kwestii zależy od nich – oni muszą pokon­ać biel­szczan, a Pogoń musi wygrać z Legią.

Biel­szczanie z kolei wal­czą o awans do najlep­szej ósem­ki. Po 29. kole­jkach zaj­mu­ją dziewiąte miejsce w tabeli i tracą do ósmego Górni­ka Zabrze zaled­wie jeden punkt.

W ostat­niej kole­jce poz­na­ni­a­cy efek­towanie wygrali ze Śląskiem Wrocław 2:0. Może wynik nie jest osza­łami­a­ją­cy, ale dru­ga połowa w wyko­na­niu lechitów była zde­cy­dowa­nia najlep­sza połówką pod wodzą tren­era Macie­ja Skorży.

Na zakończe­nie rundy jesi­en­nej Lech zremisował u siebie z Podbeskidziem 1:1. Wów­czas już w 6 min­u­cie spotka­nia Daw­id Kow­nac­ki wpakował piłkę do siat­ki rywali. Wyrów­nał w końców­ce meczu  Bar­tosz Śpiączka.

Lechi­ci w Biel­s­ka-Białej zagra­ją bez kon­tuzjowanych Paulusa Arajuuri’ego oraz Ger­go Lovrenc­sic­sa. Zawod­ni­cy narzeka­ją na drob­ne urazy po spotka­niu ze Śląskiem Wrocław. Żaden z piłkarzy nie pauzu­je w tej kole­jce za kart­ki. Więcej kłopo­tu ma tren­er Ojrzyńs­ki. Nie zagra­ją na pewno kon­tuzjowani: Piotr Mali­nows­ki, Syl­west­er Pate­juk i Anton Slo­bo­da oraz pauzu­ją­cy za kart­ki Adam Deja.

ejberempire

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.