Podbeskidzie-Lech: Walczyć Kolejorz, walczyć!

slusarski bartek bartoszW 11. kole­jce T‑Mobile Ekstrak­lasy Lech Poz­nań zmierzy się na wyjeździe z Podbeskidziem Biel­sko-Biała. Przed rok­iem poz­na­ni­a­cy tri­um­fowali w  meczu wygry­wa­jąc 3:2.

Lech Poz­nań jest zde­cy­dowanym fawory­tem sobot­niego poje­dynku. Sytu­ac­ja kadrowa Kole­jorza wyglą­da coraz lep­iej, a i gra lechitów jest zde­cy­dowanie bardziej satys­fakcjonu­ją­ca niż na początku sezonu. W ostat­nich dwóch kole­jkach poz­na­ni­a­cy zdobyli kom­plet punk­tów. Obec­nie Lech pla­su­je się na siód­my miejs­cu w tabeli, mając na swoim kon­cie 15 punktów.

Podbeskidzie Biel­sko-Biała nie przy­pom­i­na drużyny, która wios­ną wal­czyła jak lew o utrzy­manie w lidze. Jak dotąd zdobyli oni sie­dem punk­tów i wyprzedza­ją jedynie  Koronę Kielce. Na swoim kon­cie mają tylko jed­ną wygraną właśnie ze złoto-krwistymi.

W 2012 roku lechi­ci wygrali spotkanie po dwóch bramkach Bar­tosza  Ślusarskiego oraz jed­nej Bar­tosza Bereszyńskiego. W Poz­na­niu mecz ułożył się dra­maty­cznie dla poz­na­ni­aków cią­gle wal­czą­cych o tytuł mis­tr­zows­ki. Gospo­darze wów­czas razili nieskutecznoś­cią, co wyko­rzys­tali goście.

Spotkanie rozpocznie się o 20:30 na sta­dion­ie w Bielsko-Białej.

Kursy na mecze Lecha

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

24/09/2021 / 20:30

Lech Poznań - Śląsk Wrocław

PKO BP Ekstraklasa

02/10/2021 / 17:30

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

24/09/2021 / 20:30

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress