07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.8godz.45min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Podbeskidzie-Lech: Walczyć Kolejorz, walczyć!

slusarski bartek bartoszW 11. kole­jce T‑Mobile Ekstrak­lasy Lech Poz­nań zmierzy się na wyjeździe z Podbeskidziem Biel­sko-Biała. Przed rok­iem poz­na­ni­a­cy tri­um­fowali w  meczu wygry­wa­jąc 3:2.

Lech Poz­nań jest zde­cy­dowanym fawory­tem sobot­niego poje­dynku. Sytu­ac­ja kadrowa Kole­jorza wyglą­da coraz lep­iej, a i gra lechitów jest zde­cy­dowanie bardziej satys­fakcjonu­ją­ca niż na początku sezonu. W ostat­nich dwóch kole­jkach poz­na­ni­a­cy zdobyli kom­plet punk­tów. Obec­nie Lech pla­su­je się na siód­my miejs­cu w tabeli, mając na swoim kon­cie 15 punktów.

Podbeskidzie Biel­sko-Biała nie przy­pom­i­na drużyny, która wios­ną wal­czyła jak lew o utrzy­manie w lidze. Jak dotąd zdobyli oni sie­dem punk­tów i wyprzedza­ją jedynie  Koronę Kielce. Na swoim kon­cie mają tylko jed­ną wygraną właśnie ze złoto-krwistymi.

W 2012 roku lechi­ci wygrali spotkanie po dwóch bramkach Bar­tosza  Ślusarskiego oraz jed­nej Bar­tosza Bereszyńskiego. W Poz­na­niu mecz ułożył się dra­maty­cznie dla poz­na­ni­aków cią­gle wal­czą­cych o tytuł mis­tr­zows­ki. Gospo­darze wów­czas razili nieskutecznoś­cią, co wyko­rzys­tali goście.

Spotkanie rozpocznie się o 20:30 na sta­dion­ie w Bielsko-Białej.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.