Podsumowanie 1/8 Pucharu Polski

Znamy sied­miu z ośmiu ćwierć­fi­nal­istów Pucharu Pol­s­ki. Najwięk­szy­mi niespodzianką jest na tej liś­cie obec­ność takich klubów jak Gryf Wejherowo i Ruch Zdzies­zow­ice. Dla nas najważniejszą wiado­moś­cią jest to, że wios­ną w PP grał nadal będzie “Kole­jorz”.

GRYF WEJHEROWOGÓRNIK ZABRZE 1:0
BRAMKA: 46′ Toporkiewicz

Najwięk­sza niespodzian­ka tej rundy. Ekstrak­la­sowy Górnik powinien bezprob­le­mowo poradz­ić sobie z klubem z Wejherowa, jed­nak… Puchar Pol­s­ki rządzi się swoi­mi prawa­mi. Co roku dochodzi do jak­iś niespodzianek i to właśnie jest chy­ba najpiękniejsze w tych grach. Awans gospo­dar­zom zapewnił golem na początku drugiej połowy Mateusz Toporkiewicz.

PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA — ŚLĄSK WROCŁAW 0:1
BRAMKA: 52′ Voskamp

Nie było o mowy, abyśmy w tym meczu mogli doz­nać niespodzian­ki, bo obie drużyny miał spore szanse na awans. Fawory­tem byli goś­cie i… nie zaw­iedli. Skromne zwycięst­wo wrocław­ianom zapewnił Johan Voskamp.

RUCH ZDZIESZOWICEMKS KLUCZBORK 1:0
BRAMKA: 85′ Kasprzyk

Mecz drużyn sąsiadu­ją­cych ze sobą w tabeli II ligi zachod­niej. Zwycięsko z tej rywal­iza­cji wyszła druży­na, która — według zestaw­ienia — jest min­i­mal­nie słab­sza. Bramkę na wagę awan­su w końców­ce meczu zdobył Tomasz Kasprzyk.

ARKA GDYNIAPOLONIA WARSZAWA 3:1
BRAMKI: 17′ Mazurkiewicz, 29′ Jarzębows­ki, 72′ Ivanovs­ki — 48′ Todorovski

Goś­cie tego spotka­nia nie są ostat­nio w dobrej formie. W lidze im się wiedzie bard­zo śred­nio, a w pucharze odpadli właśnie z pier­ws­zoligow­cem. Sukces Arce zapewnił ter­cet Mazurkiewicz-Jarzębows­ki-Ivanovs­ki. Dla Polonii trafił Alek­san­dar Todorovski.

POLONIA BYTOMLECH POZNAŃ 1:3

http://lechnews.pl/polonia-lech-czy-bylo-potrzebne-az-120-minut

LIMANOVIA LIMANOWO — WISŁA KRAKÓW 1:2
BRAMKI: 43′ Ski­ba — 14′, 51′ Lamey

Mieszkań­cy 15-tysięcznego miastecz­ka nieopo­dal Krakowa nie musieli się wsty­dz­ić za swoich zawod­ników, którzy aktu­al­ne­mu Mis­tr­zowi Pol­s­ki — Wiśle Kraków — wysoko zaw­iesili poprzeczkę. Wszys­tko zaczęło się dobrze dla goś­ci — po wrzutce Jir­sa­ka bramkę głową zdobył holen­der­s­ki obroń­ca — Michael Lamey. Jed­nak pod koniec pier­wszej połowy cud­ownym uderze­niem z rzu­tu wol­nego do remisu doprowadz­ił Artur Ski­ba. Kil­ka min­ut po prz­er­wie kopia akcji z min­u­ty 14 — Jir­sak z rożnego do Lameya i gol. Mecz był niezwyk­le wyrów­nany i do koń­ca “Biała Gwiaz­da” musi­ała drżeć o wynik. Jed­nak to też przez fatal­ną skuteczność, bo kap­i­tal­nych sytu­acji nie wyko­rzys­tali: wspom­ni­any wcześniej Czech Jir­sak oraz Rafał Boguski.

LEGIA WARSZAWAWIDZEW ŁÓDŹ 3:0
BRAMKI: 45′ Wawrzy­ni­ak, 55′ Manu, 62′ Wolski

Obroń­cy tro­feum w ciągu kilku dni dwukrot­nie pewnie pokon­ali łódz­ki Widzew. Tym razem skończyło się 3:0 (w niedzielę w lidze było 2:0), a zwycięst­wo “Wojskowym” zapewnili: Jakub Wawrzy­ni­ak, Manu oraz Rafał Wol­s­ki (w meczu ligowym również to on ustal­ił rezultat).

RUCH CHORZÓWKS CRACOVIA (mecz 9 listopada)

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress