01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.4godz.6min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Podsumowanie kolejki: Mało bramek, dużo walki

4. kole­j­ka rozczarowała. Kibice oglą­dali co praw­da zacięte mecze, ale nie zostały one okras­zone dużą liczbą bramek, a to na nie czeka­ją kibice. Fanów z Poz­na­nia cieszyć może fakt, że Lechi­ci nadal są lid­erem i prezen­tu­ją bard­zo dobry fut­bol. Za nimi cały czas czy­ha­ją jed­nak rywale, którzy także zdoby­wa­ją punkty.

ZAGŁĘBIE LUBINPODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 0:0

Pier­wszy mecz 4. Kole­j­ki rozczarował. Kibice, którzy pojaw­ili się na Dia­log Are­na oglą­dali nieciekawe wid­owisko, w którym gra toczyła się przede wszys­tkim w środ­ku pola. Brakowało sytu­acji bramkowych, co przełożyło się na koń­cowy wynik spotkania

LECH POZNAŃ – RUCH CHORZÓW 3:0

http://lechnews.pl/2011/08/19/lech-ruch-rudnev-robi-swoje/

GÓRNIK ZABRZEGKS BEŁCHATÓW 1:0

BRAMKA: ’90 Marciniak

Górnik zdomi­nował goś­ci, odd­a­jąc przede wszys­tkim dużą liczbę strza­łów na bramkę Łukasza Sapeli. Te przez dłu­gi czas nie przynosiły efek­tu i dopiero w ostat­niej min­u­cie spotka­nia Adam Marcini­ak pokon­ał bramkarza GKS‑u wyko­rzys­tu­jąc dobre roze­granie stałego frag­ment gry.

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – CRACOVIA 2:1

BRAMKI: ’30 Kupusz, ’72 Frankows­ki – ’90 Suvorov

Zgro­madzeni w Białym­stoku kibice oglą­dali ciekawe spotkanie. Jagiel­lonia zagrała ofen­sy­wny fut­bol i kon­trolowała prze­bieg meczu przez dłu­gi czas. Cra­covia starała się przez dłu­gi czas zdobyć bramkę, która mogła­by odmienić obraz gry, lecz gdy im się to udało, to była za późno, aby powal­czyć o cho­ci­aż punkt.

KORONA KIELCE – WISŁA KRAKÓW 0:0

Przy­go­towu­ją­ca się do rewanżowego meczu IV rundy elim­i­nacji Ligi Mis­trzów Wisła Kraków do Kielc pojechała w osłabionym składzie. Tren­er Maaskant poz­wolił odpocząć kilku swoim zawod­nikom, w zami­an za których do gry desyg­nował zmi­en­ników. Ci prowadzili z podopieczny­mi Lesz­ka Ojżyńskiego dłu­go zaciętą walkę, lecz w tym meczu nikt nie pokon­ał bramkarza prze­ci­wni­ka i mecz zakończył się podzi­ałem punktów

LEGIA WARSZAWA – ŚLĄSK WROCŁAW 1:2

BRAMKI: ’77 Ljubo­ja — ‘7 Madej, ’43 Voskamp

Szlagierowy mecz kole­j­ki miał szczegól­ny wymi­ar ze wzglę­du na to, że oba zespoły w między cza­sie wal­czyły o awans do Ligi Europy. W tym spotka­niu zde­cy­dowanie więk­sze zaan­gażowanie i deter­mi­nację wykaza­li goś­ci, którzy szy­bko zdobyli bramkę. Przed prz­er­wą Legion­iś­ci mieli utrud­nione zadanie, bowiem jeszcze przed gwiz­d­kiem kończą­cym pier­wszą cześć gry podopieczni Ores­ta Lenczy­ka pod­wyższyli wynik meczu. Legię stać było tylko na bramkę honorową.

WIDZEW ŁÓDŹ – POLONIA WARSZAWA 1:0

BRAMKI: ’47 Okachi

Widzew w tym spotka­niu wykazał się dużą wolą wal­ki. Był zespołem, które­mu zależało na zwycięst­wie. Stworzył sobie kil­ka dogod­nych sytu­acji w pier­wszej połowie i gdy Polo­nia dochodz­iła do gło­su i wydawało się, że ter­az przechyli sza­le zwycięst­wa na swo­ją korzyść, gospo­darze zdobyli bramkę. Kon­sek­went­na gra w defen­sy­wie poz­woliła Widze­wowi dowieść wynik do koń­cowego gwiz­d­ka i pokon­ał jed­ną z lep­iej gra­ją­cych od początku sezonu ekip.

LECHIA GDAŃSK – ŁKS ŁÓDŹ 0:0

Kończą­cy tę kole­jkę mecz zaw­iódł. Skazany na porażkę ŁKS dziel­nie bronił się przez cały mecz. Atak pozy­cyjny piłkar­zom Tomasza Kafarskiego nie odpowiadał i nie potrafili oni wyko­rzys­tać znaczącej przewa­gi na zdoby­cie bramki.

W tej kole­jce padło zaled­wie jede­naś­cie bramek. Sędziowie pokaza­li 36 żół­tych i jed­ną czer­woną kartkę.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.