06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
5dn.1godz.51min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Podsumowujemy 2015 rok: Najgorszy mecz

Podsumowujemy 2015 rok: Najgorszy mecz

Rok 2015 dla kibiców Lecha był wyjątkowo pokrę­cony. Mogliś­cie się czuć, jak pod­czas ślizgu na zjeżdżal­ni w Ter­ma­ch Mal­tańs­kich. Lewo, pra­wo, góra, dół. Zwycięst­wa przepla­tane porażka­mi. Od sro­mot­nej prze­granej z Błęk­it­ny­mi, do mis­tr­zost­wa i wal­ki o odbi­cie się od ligowego dna. W całym roku Kole­jorz poległ 18 razy. Którą porażkę zapamię­tal­iśmy najlepiej? Który mecz był naszym zdaniem naj­gorszy w roku?

Mar­ta Kicińs­ka- Cra­covia — Lech 5:2

IMG_5884Poraż­ka z Cra­cov­ią 2:5 i katas­tro­fal­ny wys­tęp Macie­ja Gos­tom­skiego. Tak nie powinien wyglą­dać mis­trz Polski…

Klau­dia Kaźmier­czak - Cra­covia — Lech 5:2

karny

Nie chodzi już nawet o sam wynik meczu. Postawa piłkarzy Lecha w tym spotka­niu była dra­maty­cz­na, skan­dal­icz­na — mis­tr­zowi Pol­s­ki nie przys­tało tak grać, nawet z rozpęd­zoną i będącą w świet­nej formie Cracovią.

Michał Szy­man­dera -Cra­covia — Lech 5:2

Maciej Gajos

Cieżko w ogóle wspom­i­na się taki mecz. Chy­ba każdy pamię­ta to otępi­e­nie, gdy po 3 min­u­tach było już 2:0. Człowiek się jakoś cieszy na mecz, żyje nim cały dzień, a tu… odech­ciewa się i to po trzech min­u­tach. W sum­ie nie było­by tak źle, gdy­by takim wynikiem to spotkanie się skończyło, no ale cóż… Nawet te dwie kon­tak­towe nie cieszą, a bo jak mają cieszyć. Chcę zapom­nieć o tym meczu, szko­da tylko, że wynik pozostanie w kronikach.

Karol Jaroni — Poraż­ka z Błęk­it­ny­mi (1:3) i Cra­cov­ią (2:5)

IMG_9159

Lech roze­grał w 2015 roku 61 spotkań. Tylko w 18 z nich poległ. Dwie z tych porażek szczegól­nie zapadły mi w pamię­ci. Prze­grana z Błęk­it­ny­mi w Star­gardzie i z Cra­cov­ią pod Wawelem to były bard­zo przeło­mowe mecze i miały ogrom­ny wpływ na dal­sze losy Kole­jorza. Po prze­granym pier­wszym pół­fi­nale z Błęk­it­ny­mi, lechitów spotkała fala kry­ty­ki, dzię­ki której nie tylko zmo­bi­li­zowali się do rewanżu i awan­su do finału Pucharu Pol­s­ki, ale i zostali mis­trza­mi Pol­s­ki. Fatalne spotkanie z Cra­cov­ią zde­cy­dowało nato­mi­ast o zwol­nie­niu tren­era Macie­ja Sko­rży, a praw­dopodob­nie także o przyszłoś­ci Macie­ja Gostomskiego.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.