06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
5dn.2godz.42min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Podsumowujemy 2015 rok: Wydarzenie roku

Podsumowujemy 2015 rok: Wydarzenie roku

Najmil­szą, ale jakże oczy­wista rubryką jest wydarze­nie roku. Rok mis­tr­zows­ki, więc najważniejszym jest zdoby­cie tytułu przez zespół tren­era Macie­ja Sko­rży. Po pię­ciu lat­ach rozłą­ki puchar za mis­tr­zost­wo Pol­s­ki znów wró­cił na Buł­garską. Niek­wes­t­ionowane wydarze­nie roku, szczegól­nie, że było to dopiero siódme mi w his­torii. Mis­trz, Mis­trz, Kolejorz!

Mar­ta Kicińska

Po pię­ciu lat­ach Poz­nańs­ka Loko­mo­ty­wa dojechała do stacji Mis­tr­zost­wo, a latem
podążała trasą Ligi Europy. Nieste­ty ona już tak udana nie była, bo Kole­jorz zma­gania zakończył na fazie grupowej. Nie mniej jed­nak, Mis­tr­zost­wo po pię­ciu lat­ach prz­er­wy smaku­je wybornie.

mistrzostwo mistrz jasmin burić

Klau­dia Kaźmierczak

Upragniony tytuł. Po pię­ciu lat­ach, dwóch wicemistr­zost­wach Pol­s­ki — majster powró­cił do Pyr­landii! W Poz­na­niu po sezonie 2013/2014 zapowiadano: Mis­trz powró­ci. I wró­cił! Świę­towa­nia nie było koń­ca. Pogoń za warsza­wską Legią, wygrana przy Łazienkowskiej, ner­wówka w meczu z Lechią w fazie mis­tr­zowskiej — co to był za sezon! Te dwa słowa “mis­tr­zost­wo Pol­s­ki” wystar­czą, aby opisać kat­e­gorię wydarze­nie roku.

mistrzostwo mistrz

Michał Szy­man­dera

Nikt chy­ba nie ma wąt­pli­woś­ci, że mis­tr­zost­wo to coś, na co czeka się najczęś­ciej lata­mi. Każdy też chy­ba wie, że ten tytuł Lechowi był bard­zo potrzeb­ny. Nie tylko ze wzglę­du na głód sukce­su, ale chy­ba przede wszys­tkim ze wzglę­du na przesyt “porażek”. 5 lat. Czy to dużo? Ciężko powiedzieć. W 2010 roku majs­tra zdobyliśmy po 17 lat­ach, a to już jest szmat cza­su. Najlep­sze, co mogło­by nas spotkać, to pisanie takiego pod­sumowa­nia również w przyszłym roku. Najlep­sze wydarze­nie? Mis­tr­zost­wo Pol­s­ki i Liga Mis­trzów. Do spełnienia?

IMG_4586

Karol Jaroni

Okres, który bez wąt­pi­enia nie może umknąć uwadze w pod­sumowa­niu roku. Bezbramkowy remis z Wisłą, który zag­waran­tował zespołowi tren­era Macie­ja Sko­rży mis­tr­zows­ki tytuł nakrył cza­pą porażkę w finale Pucharu Pol­s­ki z Legią na Sta­dion­ie Nar­o­dowym. Łzy po prze­granym finale zastąpił pole­wany szam­pan, którego na pewno przy­jem­niej było ocier­ać z twarzy. Mis­trz powrócił!

IMG_4272

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.