07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.24min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Podwójne przygotowanie Lechitów

Już za kil­ka dni przy Buł­garskiej odbędzie się jeden z “ważniejszych” meczów. Szczegól­nie pod wzglę­dem kibi­cowskim. Po ostat­nich, niezbyt dobrych meczach w wyko­na­niu “Kole­jorza” i okrzykach kibiców doty­czą­cych tren­era, wyglą­da na to, że do sobot­niego spotka­nia piłkarze powin­ni przy­go­tować się podwójnie.

I rzeczy­wiś­cie tak jest. Dziś rano zawod­ni­cy Lecha, oprócz wyko­na­nia badań krwi, które wykony­wane są cyk­licznie, co dwa miesiące, odbyli też tren­ing, a właś­ci­wie jeden z dwóch tren­ingów dzisiejszego dnia. Piłkarze mają bowiem zaplanowane na dziś pod­wójne zaję­cia. Rano skupili się głównie na treningu tak­ty­cznym z naciskiem na grę defen­sy­wną, a po połud­niu spotka­ją się jeszcze raz przy Buł­garskiej, tym razem nacisk będzie kładziony głównie na grę w ofensywie.

Poza tym do trenowa­nia wró­cili kon­tuzjowani Jacek Kiełb, po ura­zie stawu skokowego oraz  Artjoms Rud­nevs, który nabaw­ił się krwia­ka na nodze. Fizjoter­apeu­ta Lecha, Marcin Lis zapew­nia, że obaj piłkarze będą gotowi do gry w najbliższym meczu.

Miejmy nadzieję, że te zaję­cia przyniosą efekt i za kil­ka dni zobaczymy nie tylko lep­iej gra­jącego Lecha, ale także wygraną nad warsza­wską Legią.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.