02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.16godz.9min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pogoń-Lech: Wywalczyć trzecie zwycięstwo z rzędu!

Pogoń-Lech: Wywalczyć trzecie zwycięstwo z rzędu!

O 20:30 Lech Poz­nań roze­gra pier­wszy z trzech meczów z Pogo­nią Szczecin. W dzisiejszym spotka­niu lechi­ci powal­czą o ligowe punk­ty, w następ­nych zaś o awans do finału Pucharu Polski.

Poz­na­ni­a­cy w rundę wiosen­ną wes­zli z impetem, wygry­wa­jąc dwa doty­chcza­sowe poje­dyn­ki, strze­la­jąc sześć goli nie tracąc przy tym ani jed­nego. Obec­nie pla­su­ją się na czwartym miejs­cu w ligowej tabeli, mając tyle samo punk­tów co warsza­wska Legia.

Podopieczni Kaz­imierza Moskala zremisowali ostat­nie spotkanie z Cra­cov­ią 1:1 i zaj­mu­ją aktu­al­nie siódme miejsce w Lot­to Ekstrak­lasie mając osiem oczek mniej od lechitów.

Szkole­niowiec poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy zabrał do Szczeci­na dwudziestoosobową kadrę. Pojaw­ili się w niej zdrowi już Jan Bednarek i Matus Put­nocky. —  Biorę do Szcze­cina Kola­ko­vi­cia i Nic­kiego Bille, by się zaadop­to­wali, ale oni nie zagra­ją. Nie zoba­czymy też Dar­ka Dud­ki, ponie­waż jest chory. – powiedzi­ał na kon­fer­encji pra­sowej Nenad Bjelica.

W rundzie jesi­en­nej lechi­ci pokon­ali Pogoń Szczecin 3:1 po dwóch trafieni­ach Marci­na Roba­ka i jed­nym Abdu­la Aziza Tet­te­ha. Był to udany debi­ut Nena­da Bjel­i­cy na ław­ce tren­er­skiej niebiesko-białych. Jakim wynikiem zakończy się dzisiejszy poje­dynek? Przekon­amy się już za kil­ka godzin!

Ten mecz na pewno będzie miał szczególne znacze­nie dla Marci­na Roba­ka. Napast­nik Poz­nańskiej Loko­mo­ty w barwach Pogo­ni wywal­czył tytuł Króla Str­zleców, a także w pamięt­nym spotka­niu w 2014 roku strzelił Lechowi pięć bramek, a Por­tow­cy wygrali wów­czas 5:1. Nie mamy nic prze­ci­wko, jeśli Robak ukłu­je dziś kil­ka razy swo­ją byłą drużynę 😉

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.