06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.16godz.55min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pogoń Szczecin — Lech Poznań. Gdzie oglądać? Live stream ZA DARMO i transmisja w tv na żywo

Pogoń Szczecin — Lech Poznań. Gdzie oglądać? Live stream <span class="caps">ZA</span> <span class="caps">DARMO</span> i transmisja w tv na żywo

W ramach 20. kole­j­ki Ekstrak­lasy sezonu 2020/21 Lech Poz­nań zagra na wyjeździe z Pogo­nią Szczecin. Spotkanie odbędzie się 7 mar­ca o godzinie 15:00 na Sta­dion Miejs­ki w Szczecinie. Trans­mis­ja meczu będzie dostęp­na zarówno w telewiz­ji jak i za dar­mo w internecie.

Darmowy live stream i transmisja online

Lech Poz­nań w Ekstrak­lasie zaj­mu­je ósme miejsce. “Kole­jorz” wygrał dwa ostat­nie spotka­nia ligowe, z kolei jego niedziel­ny ryw­al prze­grał ubiegłe dwa mecze. Poz­na­ni­a­cy chcą jak najszy­b­ciej zapom­nieć o porażce w Pucharze Pol­s­ki z Rakowem Częs­to­chowa i wygrać w 20. kole­jce. Sobot­nie spotkanie Pogoń Szczecin — Lech Poz­nań będzie trans­mi­towane na ante­nie Canal+. Może­my sko­rzys­tać z paki­etu tego dostaw­cy, za który przez pier­wsze 30 dni nie płacimy.

» Oglą­daj mecz ZA DARMO w CANAL+ONLINE

Zobacz: Trans­mis­ja meczu Pogoń Szczecin — Lech Poz­nań live stream online

Transmisja live meczu Pogoń Szczecin — Lech Poznań w internecie

Spotkanie między Pogo­nią Szczecin a Lechem Poz­nań będzie trans­mi­towane w telewiz­ji na ante­nie TVP Sport i Canal+ Sport 3. Inter­nau­ci mają możli­wość śledzenia spotka­nia online za pomocą player.pl i Canal+ Online. Jeśli sko­rzys­tamy z drugiej opcji, to pier­wsze 30 dni mamy za dar­mo, a w kole­jnych miesią­cach opła­ta za paki­et wynosi 50 zł/mies. Na plat­formie player.pl dostęp do całej ofer­ty Canal+ kosz­tu­je 45 zł/mies. Może­my oglą­dać w przeglą­darce inter­ne­towej lub jeśli chce­my robić to na urządzeni­ach z sys­tem android czy iOS należy sko­rzys­tać z aplikacji Play­er i Canal+, które trze­ba pobrać ze Sklepu Play (dla androi­da) i App Store (dla iOS).

» Oglą­daj trans­misję online w CANAL+ONLINE

» Oglą­daj trans­misję online w PLAYER.PL

fot. shutterstock.com/Tero Vesalainen

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.