07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.8godz.5min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Polonia sama nie wie czy Teodorczyk jest kontuzjowany

1348866524_teodorczykKon­tuz­ja kolana napast­ni­ka Polonii Warsza­wa. Dla kibiców Lecha wiado­mość niby nieis­tot­na. Chodzi jed­nak o piłkarza, który najpóźniej 1 lip­ca zostanie graczem “Kole­jorza”. Zawod­nik miał doz­nać urazu pod­czas wczo­ra­jszego spotka­nia sparingowego. Okazu­je się jed­nak, że… żad­nego urazu nie ma.

Wczo­raj na ofic­jal­nej stron­ie Polonii mogliśmy przeczy­tać: — “Teo” pod­czas jed­nego ze starć z prze­ci­wnikiem doz­nał najpraw­dopodob­niej urazu kolana. W celu dokład­nego zdi­ag­no­zowa­nia kon­tuzji konieczne będzie przeprowadze­nie szczegółowych badań.

Dzisi­aj jed­nak zwery­fikowano te infor­ma­c­je: — Przed­w­czesne okaza­ły się infor­ma­c­je na tem­at kon­tuzji Łukasza Teodor­czy­ka, której rzeko­mo doz­nał w trak­cie sparingu ze słowacką Senicą. Infor­mu­je­my, że 21-let­ni napast­nik po powro­cie do Pol­s­ki — który nastąpi już dzisi­aj — będzie z pełnym obciąże­niem przy­go­towywał się z resztą zespołu do inau­gu­ra­cyjnego meczu z Lechią Gdańsk.

No to jak jest z tym Teodor­czykiem? Jest kon­tuzjowany czy nie? To już dru­ga tego typu infor­ma­c­ja. Na początku sty­cz­nia właś­ci­ciel Polonii infor­mował o poważnej kon­tuzji zawod­ni­ka, która miała wyk­luczyć gracza z udzi­ału w rundzie wiosen­nej. Kil­ka dni później w sparingu, już po pod­pisa­niu umowy z Lechem, Teodor­czyk zdobył bramkę.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.