01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19392dn.-21godz.-24min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Poms: Uważam, że zespół jest silny

Poms: Uważam, że zespół jest silny

Niedziel­ny mecz Lech prze­ci­wko szczecińskiej Pogo­ni będzie okazją do debi­u­tu na tren­er­skiej ław­ce dla Nena­da Bjel­i­cy, Rene Pom­sa oraz dr Mar­ti­na May­era.  – Czu­ję się bard­zo dobrze i uważam, że zespół jest sil­ny i są w nim dobrzy zawod­ni­cy. To tyle co mogę powiedzieć po tygod­niu spęd­zonym w Poz­na­niu. Myślę, że lep­iej poz­namy się w następ­nych dni­ach i wtedy będę mógł powiedzieć więcej na ten tem­at – tłu­maczy asys­tent tren­era Bjel­i­cy, Rene Poms.  — Anal­izu­je­my grę Pogo­ni oraz przyglą­damy się jej tak­tyce. Mamy też oczy­wiś­cie pomysł w głowie na ten mecz, jak wygrać to spotkanie – deklaru­je.

W momen­cie obję­cie Kole­jorza przez nowego szkole­niow­ca wielu kluc­zowych zawod­ników prze­by­wało na zgrupowa­ni­ach swoich reprezen­tacji, co mogło znaczą­co wpłynąć na przy­go­towanie do ligowej poty­cz­ki z Pogo­nią. - Sytu­ac­ja nie jest łat­wa. Mieliśmy jed­nak dwa tygod­nie by pra­cow­ać z zawod­nika­mi, którzy zostali w klu­bie i to jest duży pozy­tyw – oce­nia tę sytu­ację tren­er Poms.

Pod­czas absencji wielu piłkarzy ich miejsce na boisku zaj­mowali zawod­ni­cy wal­czą­cy o stałe miejsce w dorosłej drużynie Lecha.  - Młodzi zawod­ni­cy z Akademii Lecha mają dużą jakość na boisku. Myślę, że dla nich to duże doświad­cze­nie trenować z pier­wszym zespołem.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.