02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.5godz.52min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Poms: Uważam, że zespół jest silny

Poms: Uważam, że zespół jest silny

Niedziel­ny mecz Lech prze­ci­wko szczecińskiej Pogo­ni będzie okazją do debi­u­tu na tren­er­skiej ław­ce dla Nena­da Bjel­i­cy, Rene Pom­sa oraz dr Mar­ti­na May­era.  – Czu­ję się bard­zo dobrze i uważam, że zespół jest sil­ny i są w nim dobrzy zawod­ni­cy. To tyle co mogę powiedzieć po tygod­niu spęd­zonym w Poz­na­niu. Myślę, że lep­iej poz­namy się w następ­nych dni­ach i wtedy będę mógł powiedzieć więcej na ten tem­at – tłu­maczy asys­tent tren­era Bjel­i­cy, Rene Poms.  — Anal­izu­je­my grę Pogo­ni oraz przyglą­damy się jej tak­tyce. Mamy też oczy­wiś­cie pomysł w głowie na ten mecz, jak wygrać to spotkanie – deklaru­je.

W momen­cie obję­cie Kole­jorza przez nowego szkole­niow­ca wielu kluc­zowych zawod­ników prze­by­wało na zgrupowa­ni­ach swoich reprezen­tacji, co mogło znaczą­co wpłynąć na przy­go­towanie do ligowej poty­cz­ki z Pogo­nią. - Sytu­ac­ja nie jest łat­wa. Mieliśmy jed­nak dwa tygod­nie by pra­cow­ać z zawod­nika­mi, którzy zostali w klu­bie i to jest duży pozy­tyw – oce­nia tę sytu­ację tren­er Poms.

Pod­czas absencji wielu piłkarzy ich miejsce na boisku zaj­mowali zawod­ni­cy wal­czą­cy o stałe miejsce w dorosłej drużynie Lecha.  - Młodzi zawod­ni­cy z Akademii Lecha mają dużą jakość na boisku. Myślę, że dla nich to duże doświad­cze­nie trenować z pier­wszym zespołem.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.