07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.1godz.30min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Porażka rezerw na inaugurację wiosny

Porażka rezerw na inaugurację wiosny

Dru­gi zespół Kole­jorza prze­grał w pier­wszym meczu rundy wiosen­nej. Podopieczni Patry­ka Kni­a­ta musieli uznać wyżs­zość Cen­try Ostrów Wielkopol­s­ki. Piłkarze z Ostrowa wygrali aż 4:0.

Cen­tra egzekucję zaczęła już w 16. min­u­cie, kiedy to na listę strzel­ców wpisał się Jacek Pacyńs­ki., który dobrze zachował się w polu karnym i ład­nym strza­łem umieś­cił piłkę w bram­ce. Dziesięć min­ut później było już 2:0. Lechi­ta zagrał w polu karnym ręką i sędzia odg­wiz­dał ”jede­nastkę”, a Tomasz Adami­ak pewnym uderze­niem pokon­ał Marci­na Matysi­a­ka. Trze­cią w bramkę zdobył Szy­mon Strączkows­ki. Pił­ka z rzu­tu rożnego wpadła do siatki.

Po prz­er­wie lechi­ci zaczęli grać lep­iej, jed­nak nie umieli tego przełożyć na skuteczną akcję. Dobi­cie poz­nańskiego Lecha nastąpiło w 76. min­u­cie, bo Matysi­a­ka pokon­ał Michał Kucharski.

W następ­nej kole­jce rez­er­wy Kole­jorza zagra­ją na wyjeździe z Note­cianką Pakość. Spotkanie odbędzie się 22 mar­ca o godzinie 14.

Cen­tra Ostrów Wielkopol­s­ki – Lech II Poz­nań 4:0 (3:0)

Bram­ki: 16. Pacyńs­ki, 27. (k.) Adami­ak, 36. Strączkows­ki, 76. Kucharski

Lech II: Marcin Matysi­ak – Fran­ciszek Siwek, Wik­tor Witt, Jędrzej Łągiewka, Grze­gorz Rogala – Szy­mon Zgar­da (58. Maciej Orłows­ki), Mateusz Kli­chow­icz, Marcin Gawron (64. Daw­id Mich­niewicz ) – Michał Jakóbows­ki, Dar­iusz Formel­la (46. Niklas Zul­ci­ak), Ernest Graś

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.