02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.5godz.37min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Porażka rezerw

formella-rutkowski-rumakLech II Poz­nań prze­grał w 10. kole­jce III ligi z Sokołem Kleczew 0:1 jed­nak utrzy­mał pozy­cję lidera.

W  78. min­u­cie zwycięską bramkę zdobył Łukasz Urban, co ciekawe bram­ka nie została zdoby­ta popranie zdoby­ta — Naj­gorsze w tym wszys­tkim jest to, że prze­gry­wamy mecz nie tracąc bram­ki. Pod koniec meczu sędzia boczny dopa­trzył się, że pił­ka po rzu­cie rożnym przekroczyła naszą lin­ię bramkową. Nie miało to miejs­ca, co potwierdzili po spotka­niu… zawod­ni­cy z Kleczewa. Inna sprawa jest taka, że gdy­byśmy wyko­rzys­tali stupro­cen­towe sytu­acje, które mieliśmy zwłaszcza w pier­wszej połowie, to nawet pomył­ka sędziego nie miała­by wpły­wu na koń­cowy wynik. Bard­zo chcieliśmy zro­bić prezent w postaci zwycięst­wa — naszej fizjoter­apeutce, która obchodzi dzisi­aj urodziny, ale nieste­ty się to nie udało — powiedzi­ał po meczu z Sokołem Kleczew, tren­er Lecha II Poz­nań Patryk Kniat.

Za tydzień rez­er­wy Lecha zmierzą się z Polo­nia 1912 Leszno

Sokół Kleczew – Lech II Poz­nań 1:0 (0:0)

Bram­ka: 1:0 Urban (78)

Lech II: Marcin Matysi­ak — Fran­ciszek Siwek, Jan Bednarek, Tomasz Dejew­s­ki, Emil Szczu­pakows­ki — Wik­tor Witt, Niklas Zul­ci­ak, Szy­mon Zgar­da (79. Dominik Chromińs­ki) — Michał Jakóbows­ki, Dar­iusz Formel­la (63. Ernest Graś), Jakub Kapsa

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.