07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.35min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Porażka z Lokomotivem Moskwa

Porażka z Lokomotivem Moskwa

Lech Poz­nań prze­grał w drugim meczu sparingowym 1:3. Gola dla poz­na­ni­aków zdobył Mateusz Możdżeń

Obie drużyny spotkanie zaczęły spoko­jnie i przez pier­wszy kwad­rans zbyt wiele na boisku się nie dzi­ało. W 19. min­u­cie Kędzio­ra dośrod­kowywał w pole karne, ale tam nie było żad­nego Lechi­ty, który mógł­by prze­ciąć lot pił­ki. W 29.minucie Pavlyuchenko znalazł się sam na sam z Kotorowskim i wpakował piłkę do bram­ki. Cztery min­u­ty później Ros­janie prowadzili już 2:0. Pił­ka ponown­ie trafiła do Pavlyuchen­ki, ten zagrał do Koryana, który z bliskiej odległoś­ci trafił do siat­ki. Chwilę później było już 3:0.  Pavluchenko roze­grał akcję z Bous­soufą i Marokańczyk bez prob­le­mu pokonu­je Kotorowskiego. Straty zmniejszył Mateusz Możdżeń, który świet­nie uderzył z rzu­tu wolnego.

W drugiej połowie przy piłce częś­ciej byli lechi­ci ale nie przełożyło się to na bram­ki. W 74. min­u­cie powin­no być 2:3. Lovrenc­sics dośrod­kowywał, a przed pustą bramką stał Claasen, który fatal­nie skiskował. Szan­sę na 4:1 miał N’Doye, ale uderzył nad poprzeczką.W 88. min­u­cie do pił­ki wyszedł Formell, ale fut­bolówka po jego strza­le prz­ele­ci­ała nad bramką.

Kole­jny spar­ing lechi­ci roze­gra­ją 2. lutego prze­ci­wko Spar­cie Pra­ga. Początek o godzinie 16. 

Lech Poz­nań – Loko­mo­tiv Moskwa (1:3)

Bram­ki:  39. Możdżeń – 29. Pavlyuchenko, 33. Koryan, 35. Boussoufa

Lech Poz­nań (I połowa): Krzysztof Kotorows­ki — Tomasz Kędzio­ra, Hubert Wołąkiewicz, Manuel Arbole­da, Luis Hen­riquez — Dim­itri­je Injac, Karol Linet­ty — Szy­mon Pawłows­ki, Kasper Hamalainen, Mateusz Możdżeń – Dar­iusz Formella

Lech Poz­nań (II połowa): Krzysztof Kotorows­ki — Tomasz Kędzio­ra (64. Mateusz Możdżeń), Marcin Kamińs­ki, Manuel Arbole­da (73. Jan Bednarek), Luis Hen­riquez (64. Bar­ry Dou­glas) — Łukasz Trał­ka, Dim­itri­je Injac (75. Szy­mon Zgar­da) — Day­lon Claasen, Daw­id Kow­nac­ki, Ger­go Lovrenc­sics — Dar­iusz Formella.

Loko­mo­tiv Moskwa: Ilia Abaev — Andrei Cher­netsov, Dmitri Tarasov, Mak­sim Belyayev, Renat Yan­bayev — Taras Mykha­lyk, Alek­san­dr Same­dov — Anton Miranchuk, Magomed Ozdoyev, Sergei Tkachy­ov — Dame N’Doye.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.