Powołania dla Lechitów

Semir Stil­ić, Artjom Rud­nev, Luis Hen­riquez oraz Kamil Dry­gas otrzy­mali już powoła­nia na październikowe zgrupowa­nia swoich reprezen­tacji. Te swo­je mecze roze­gra­ją 7 i 11 październi­ka, w innych ter­mi­nach zagra Kamil Dry­gas w kadrze młodzieżowej.

Boś­nia i Herce­gow­ina zagra decy­du­jące mecze w walce o awans do Euro 2012 z Luk­sem­burgiem i Francją. W tych spotka­ni­ach szan­sę zagrać będzie miał Semir Stil­ić, który ostat­nio wys­tąpił 71. min­ut w meczu kadry. Szans na awans nie ma już Łot­wa, w której barwach wys­tępu­je najskuteczniejszy piłkarz Lecha, Artjom Rud­nev. Łotysze zmierzą się z Maltą i Chorwacją.

Luis Hen­riquez otrzy­mał powołanie do reprezen­tacji Panamy, która zagra w meczach elim­i­na­cyjnych do Mis­tr­zostw Świa­ta w 2014 roku. Pana­ma rywal­i­zować będzie z Dominiką i Nikaraguą. Z kolei Kamil Dry­gas znalazł się w kadrze na spotka­nia reprezen­tacji Pol­s­ki U‑21, która gra w elim­i­nac­jach do Mis­tr­zostw Europy. Jej rywala­mi będzie Por­tu­galia i Albania.

Walkę o udzi­ał w mundi­alu w 2014 r. rozpoczęła już reprezen­tac­ja Panamy. Obroń­ca Lecha Luis Hen­riquez dostał powołanie do kadry na mecze z Dominiką i Nikaraguą.

Kamil Dry­gas znalazł się w reprezen­tacji Pol­s­ki do lat 21 na mecze elim­i­nacji młodzieżowych mis­tr­zostw Europy z Por­tu­gal­ią i Albanią.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress