01.02.2023, g. 19:00
PKO BP Ekstraklasa
Miedź Legnica vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.10godz.20min.
14.75 X3.60 21.73 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Powołania dla Lechitów

Semir Stil­ić, Artjom Rud­nev, Luis Hen­riquez oraz Kamil Dry­gas otrzy­mali już powoła­nia na październikowe zgrupowa­nia swoich reprezen­tacji. Te swo­je mecze roze­gra­ją 7 i 11 październi­ka, w innych ter­mi­nach zagra Kamil Dry­gas w kadrze młodzieżowej.

Boś­nia i Herce­gow­ina zagra decy­du­jące mecze w walce o awans do Euro 2012 z Luk­sem­burgiem i Francją. W tych spotka­ni­ach szan­sę zagrać będzie miał Semir Stil­ić, który ostat­nio wys­tąpił 71. min­ut w meczu kadry. Szans na awans nie ma już Łot­wa, w której barwach wys­tępu­je najskuteczniejszy piłkarz Lecha, Artjom Rud­nev. Łotysze zmierzą się z Maltą i Chorwacją.

Luis Hen­riquez otrzy­mał powołanie do reprezen­tacji Panamy, która zagra w meczach elim­i­na­cyjnych do Mis­tr­zostw Świa­ta w 2014 roku. Pana­ma rywal­i­zować będzie z Dominiką i Nikaraguą. Z kolei Kamil Dry­gas znalazł się w kadrze na spotka­nia reprezen­tacji Pol­s­ki U‑21, która gra w elim­i­nac­jach do Mis­tr­zostw Europy. Jej rywala­mi będzie Por­tu­galia i Albania.

Walkę o udzi­ał w mundi­alu w 2014 r. rozpoczęła już reprezen­tac­ja Panamy. Obroń­ca Lecha Luis Hen­riquez dostał powołanie do kadry na mecze z Dominiką i Nikaraguą.

Kamil Dry­gas znalazł się w reprezen­tacji Pol­s­ki do lat 21 na mecze elim­i­nacji młodzieżowych mis­tr­zostw Europy z Por­tu­gal­ią i Albanią.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.