02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.2godz.36min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pozostało 9 tysięcy biletów na Legię

9 tysię­cy wejś­ciówek nadal jest w sprzedaży przed meczem z Legią. Kibice, którzy chcą kupić bile­ty będą mogli to także zro­bić w dniu meczu, jed­nak tylko w kasach przed sta­dionem. Nie będzie możli­woś­ci zakupu wejś­ciówek przez Inter­net, a także w punk­tach partnerskich.

 

Jed­nocześnie przy­pom­i­namy, że każdy kto będzie chci­ał w dniu meczu, w kasach przed sta­dionem, zakupić bilet na to spotkanie zoblig­owany będzie do okaza­nia dowodu tożsamoś­ci ze zdję­ciem i numerem PESEL. Kas­jer ma obow­iązek spisać dane kibi­ca, co wydłuża czas potrzeb­ny na zakup bile­tu. Chcąc uniknąć kole­jek przed kasa­mi, zwłaszcza tuż przed rozpoczę­ciem spotka­nia, już dziś zachę­camy Państ­wa do wyro­bi­enia sobie kar­ty kibi­ca. Posi­adacze naszej kar­ty mogą zakupić bile­ty na mecze Lecha Poz­nań przez Inter­net, jak również uczest­niczą w licznych pro­moc­jach przy­go­towanych przez klub.

Przy­pom­i­namy, że kar­ta kibi­ca jest kartą bezpłat­ną. Warunk­iem otrzy­ma­nia kar­ty jest wypełnie­nie for­mu­la­rza dostęp­nego na stron­ie bilety.lechpoznan.pl, a następ­nie pod­pisanie umowy o kartę w klu­bie. Kar­ty kibi­ca będzie moż­na odbier­ać w kasach przed stadionem.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.