Pracowity tydzień Lecha

Bard­zo pra­cow­ity tydzień za sobą mają piłkarze Lecha Poz­nań. Mimo prz­er­wy na reprezen­tac­je sztab szkole­niowy “Kole­jorza” nie zmniejszył obciążeń treningowych. Zespół cały czas bowiem nadra­bia zaległoś­ci z okre­su przy­go­towaw­czego, kiedy roz­gry­wał mecze w europe­js­kich pucharach.

Tren­er Mar­iusz Rumak ma do dys­pozy­cji ogranic­zoną kadrę. Na zgrupowa­nia drużyn nar­o­dowych wyjechali Marcin Kamińs­ki, Rafał Muraws­ki, Alek­san­dar Tonew, Luis Hen­riquez, Bar­tosz Bereszyńs­ki i Tomasz Kędzio­ra. Wolne w tym tygod­niu dostał również Jas­min Burić, który na dwa dni wyle­ci­ał do Bośnii w sprawach osobistych.

- To przy­wilej pra­cy z Lechem Poz­nań. W tak kla­sowym zes­pole piłkarze wyjeżdża­ją na zgrupowa­nia reprezen­tacji. Ci, którzy latem do nas przys­zli są z nami przez dwa tygod­nie, więc może­my z nimi dłużej popra­cow­ać — zwraca uwagę szkole­niowiec. - Reprezen­tan­tów bywało więcej, ale niedawno odes­zli od nas Rud­nev, Kri­wiec i Wojtkowiak, którzy dosta­ją reg­u­larnie powoła­nia. Mam nadzieję, że niedłu­go nasi kole­jni piłkarze, którzy do nas niedawno trafili, otrzy­ma­ją powoła­nia - dodaje.

W week­end zawod­ni­cy dostali wolne. Na sobot­nim Lech Talent’s Day orga­ni­zowanym przez koor­dy­na­torów grup młodzieżowych pojawi się jed­nak kilku wybranych zawod­ników „Kole­jorza”. Najbliższa zaję­cia druży­na ma zaplanowane na poniedzi­ałek, kiedy rozpocznie przy­go­towa­nia do spotka­nia z GKS-em Bełchatów.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress