07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.0godz.13min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Probierz: Nasza sytuacja jest trudna

Tren­er Jagiel­lonii jest podła­many kole­jną stratą punk­tów przez jego zespół. Ma jed­nak nadzieję, że prz­er­wa na reprezen­tację okaże się zbaw­i­en­na. — Może poszukam gdzieś szczęś­cia — przyz­nał na kon­fer­encji po meczu opiekun gości.

 

- Nie spodziewałem się, że 17 dni może tak wiele zmienić. To bard­zo bolesne, jed­nak trze­ba to przyjąć. Sprawdz­iło się moje ulu­bione przysłowie: podrzu­cali, podrzu­cali, ale zła­pać zapom­nieli – mówi tren­er “Jagi”.

- Nasza sytu­ac­ja jest trud­na. Chcieliśmy powal­czyć o mis­tr­zost­wo, ale jeśli jutro wygra Wisła to raczej nie mamy co o nim marzyć – mówił wyraźnie zawiedzony.

Jed­nak z gry swo­jego zespołu tren­er Pro­bierz nie był umi­arkowanie zad­owolony: — W życiu tren­era jest tak, że najproś­ciej jest usiąść i narzekać po takich meczach. Ja patrzę na siebie i sądzę, że gral­iśmy dobrą piłkę i pokaza­l­iśmy się z niezłej strony — zauważył.

Według szkole­niow­ca zabrakło sportowego szczęś­cia: — W piłce zdoby­wa się bram­ki, a my tego dzisi­aj nie zro­bil­iśmy. Nie mamy takich indy­wid­u­al­noś­ci, jak Stil­ić, który potrafi wyko­rzys­tać sytu­ację i zdobyć bramkę. Nie potrafil­iśmy wyko­rzys­tać sytu­acji, gral­iśmy atakiem pozy­cyjnym. Tak w życiu bywa — dodał.

- Ter­az czeka nas prz­er­wa i te dwa tygod­nie może być dla nas zbaw­i­enne. Może poszukać szczęś­cia w okol­i­cy – wyraz­ił na koniec nadzieję tren­er poko­nanej ekipy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.