Probierz: Nie graliśmy wielkiego meczu

- Jesteśmy zad­owoleni z korzyst­nego wyniku, ale nie moż­na powiedzieć, że jesteśmy jed­ną nogą w pół­fi­nale. To było inne spotkanie, niż trzy dni temu. Tutaj Lech zaatakował, my zostaw­iliśmy mu trochę pola – mówił na kon­fer­encji pra­sowej po meczu Michał Pro­bierz, opiekun Wisły.

- Nie gral­iśmy wielkiego meczu, pokaza­l­iśmy jed­nak charak­ter. Momen­ta­mi zbyt szy­bko tra­cil­iśmy piłkę. Na tym trud­nym boisku trud­no roze­grać piłkę i się utrzy­mać. Stworzyliśmy sobie kil­ka sytu­acji, popełnil­iśmy dużo błędów. Istot­na jest bram­ka zdoby­ta przed rewanżem, ale tutaj nie ma fawory­ta, oba zespoły potrafią wygrać u siebie i na wyjeździe – przyz­nał trener.

- Rud­nev jest groźnym zawod­nikiem, potrafi z łat­woś­cią znaleźć się w sytu­acji bramkowej. Dla nas liczy się to, aby przeszkodz­ić mu w dochodze­niu do tych sytu­acji. Dzisi­aj nam się udało, ważne żebyśmy zatrzy­mali go za tydzień, a później może sobie strze­lać – dodał.

- Zdawal­iśmy sobie sprawę, że przed tym meczem mamy prob­le­my per­son­alne. Ci, którzy dzisi­aj zagral­iśmy mogli pokazać się z dobrej strony – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress