07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.23godz.8min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Probierz zastąpi Bakero?

Michał Pro­bierz może zastąpić na stanowisko tren­era Jose Mari Bakero. Cier­pli­wość władz Lecha zaczy­na się wycz­er­py­wać i już wkrótce dojdzie praw­dopodob­nie do zmi­any szkole­niow­ca. Były tren­er Jagiel­lonii, z którą świę­cił najwięk­sze sukcesy, jest, najpoważniejszym kandy­datem kibiców oraz mediów.

 

O takiej możli­woś­ci dzisi­aj rano poin­for­mowało Radio Merkury. Zdaniem dzi­en­nikarzy tego medi­um do zmi­any ma dojść po meczu z Ruchem Chorzów, a ofic­jal­nie Michał Pro­bierz trenerem ma zostać 27 lutego. Jed­nak nie wyk­luc­zone, że do zmi­any dojdzie wcześniej. Dzisi­aj zbiera się, jak co tydzień, zarząd Lecha. Jed­nak aby pod­jąć taką decyzję potrzeb­na jest zgo­da właś­ci­ciela klubu.

W ostat­nim cza­sie Michał Pro­bierz prowadz­ił zespół Arisu Saloni­ki, jed­nak zreza­yg­nował z tej funkcji. Wcześniej przez dwa miesiące trenował ŁKS Łódź.

Najlep­sze wspom­nienia ma jed­nak z cza­sów Jagiel­lonii Białys­tok, z którą zdobył Puchar i Super­puchar Pol­s­ki oraz zade­bi­u­tował z europe­js­kich pucharach. Na początku swo­jej kari­ery tren­er­skiej prowadz­ił Polonię Bytom oraz Widzew Łódź.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.