01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.8godz.16min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Problemy Arboledy przed nowym sezonem

Nadal nie wiado­mo, kiedy do tren­ingów z drużyną powró­ci Manuel Arbole­da. Kolumbi­jczyk już w zeszłym sezonie miał prob­le­my z łyd­ką i także po powro­cie z urlopów pech go nie opuszcza. Obroń­ca „Kole­jorza” po kilku wyma­ga­ją­cych zaję­ci­ach musi­ał rozpocząć trenin­gi indywidualnie.

Pod znakiem zapy­ta­nia stoi zatem przy­go­towanie piłkarza do sezonu, który rozpoczy­na się już za niespeł­na cztery tygod­nie. Arbole­da zapewne pojedzie na obóz do Bawarii, jed­nak sztab szkole­niowy „Kole­jorza” zas­tanaw­ia się, jak poważny jest uraz, z którym zma­ga się Kolumbi­jczyk i czy nie pod­dać go lecze­niu operacyjnemu.

W prze­ciągu najbliższych dni powin­na zapaść decyz­ja, ponieważ już w najbliższą sobotę Lech wyjeżdża na jedyny przed tym sezonem obóz przy­go­towaw­czy. Jeśli Arbole­da nie będzie wystar­cza­ją­co dobrze przy­go­towany do roz­gry­wek, to Jose Mari Bakero będzie miał spory prob­lem z obsadze­niem pozy­cji drugiego stopera.

Niewąt­pli­wie numerem jeden w tym momen­cie jest Hubert Wołąkiewicz. Obok niego zagrać może także Ivan Djur­de­vić oraz Marcin Kamińs­ki, ale po nie przedłuże­niu kon­trak­tu z Bar­toszem Bosackim to jedyni zawod­ni­cy, którzy w tej chwili mają predys­pozy­cji do gry na pozy­cji stopera. W obwodzie pozosta­je jeszcze Grze­gorz Wojtkowiak, ale w tej chwili zarez­er­wowana jest dla niego prawa strona defen­sy­wy, gdyż do sezonu z drużyną z powodu urazu nie może przy­go­towywać się Marcin Kikut.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.