02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.23godz.10min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Problemy kadrowe “Kolejorza”

Duży ból głowy ma w ostat­nich dni­ach szkole­niowiec Lecha. – Zawod­ni­cy, którzy pojechali na kadrę nie będą dobrze zgrani z resztą zespołu. Poza tym mamy prob­le­my z Arboledą – tłu­maczy Jose Mari Bakero.

 

Na zgrupowa­nia reprezen­tacji nar­o­dowych pojechało łącznie dziesię­ciu zawod­ników. – Jeszcze nie wszys­t­kich widzi­ałem. W zasadzie przed meczem mają szan­sę odbyć jeden tren­ing – zaz­nacza tren­er mis­trza Pol­s­ki. – Z drugiej strony przez dwa tygod­nie trenowal­iśmy z grupą zawod­ników, którzy zostali w Poz­na­niu – dodaje.

Jed­nak kadra zespołu przed spotkaniem ze Śląskiem będzie osłabiona. – To oczy­wiste, że zawod­ni­cy, którzy pojechali na kadrę nie będą dobrze zgrani z resztą zespołu. Jed­nak ta sytu­ac­ja doty­czy wszys­t­kich klubów na całym Świecie, więc nie będziemy płakać z tego powodu – pod­kreśla Hiszpan.

Jose Mari Bakero poważne prob­le­my w jutrze­jszym spotka­niu będzie miał z for­ma­cją obron­ną. – W środę na treningu Arbole­da poczuł ból w łyd­ce. Jeszcze zobaczymy, czy zagra ze Śląskiem. Dodatkowo Luis Hen­riquez do Poz­na­nia wró­cił dopiero w czwartek po 23. – mówi trener.

Mimo wszys­tko opiekun Lecha z optymizmem patrzy na piątkowe spotkanie. – Wys­taw­imy opty­mal­ną jede­nastkę, tak moc­ną, na jaką nas stać. Zawsze mówię, że wierzę w całą drużynę, a Ci którzy zagra­ją w tym meczu będą mieli szan­sę udowod­nienia, że są potrzeb­ni – uważa szkoleniowiec.

- Żeby zbu­dować sil­ną drużynę, taką która może odnieść sukces, trze­ba mieć moc­ną ławkę. To oni decy­du­ją o potenc­jale zespołu. Być może ten, który zastąpi Rud­nevsa jutro, przesądzi o wyniku spotka­nia – doda­je trener.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.