Problemy z defensywą? Złożymy drużynę — zapewnia trener

Korzys­ta­jąc w prz­er­wy na reprezen­tac­je piłkarze Lecha, którzy zostali w Poz­na­niu pracu­ją nad odbu­dowaniem formy, albo powrotem do pełnej sprawnoś­ci po urazach. Tak jest m.in. z Siergiejem Kri­w­cem, Mar­ciano Brumą oraz Grze­gorzem Wojtkowiakiem czy Hubertem Wołąkiewiczem. Kon­tuzjowani piłkarze jeszcze nie są pewni wys­tępu w meczu z Wisłą, ale sztab medy­czny robi wszys­tko, aby tak się stało.

O ile Białorusin i Holen­der w pełni wyko­rzys­tali tę okazję, aby wró­cić do dobrej dys­pozy­cji, i na treningach spisu­ją się bard­zo dobrze, to inaczej wyglą­da sytu­ac­ja z Wojtkowiakiem i Wołąkiewiczem. — Mamy jeszcze trzy dni, aby zobaczyć czy będą w stanie zagrać w tym spotka­niu - przyz­na­je Jose Mari Bakero.

Dzisi­aj obaj trenowali już z piłką, ale nie uczest­niczyli we wszys­t­kich zada­ni­ach przy­go­towanych dla zespołu przez sztab szkole­niowy. - Mają coraz więk­sze obciąże­nia treningowe, ale w ćwiczeni­ach wyma­ga­ją­cych pełnej sprawnoś­ci nie brali udzi­ału. Wtedy mają spec­jal­nie zada­nia i nie biorą udzi­ału w treningu z całą drużyną — zaz­nacza szkole­niowiec “Kole­jorza”.

Pod­chodzi on jed­nak z optymizmem do piątkowego spotka­nia. Bez wzglę­du na ewen­tu­al­ną absencją Wojtkowia­ka, Wołąkiewicza, a także praw­dopodob­nie Hen­riqueza wierzy, że ich zmi­en­ni­cy dadzą sobie świet­nie radę. - Jest jak­iś prob­lem? Złożymy prze­cież drużynę złożoną z jede­nas­tu chłopaków i oni wyjdą na boisko — mówi tren­er.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress