01.10.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Pogoń Szczecin vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.0godz.27min.
12.80 X3.60 22.38 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Przerwa zimowa wygwizdana przez kibiców na Placu Wolności. Czas na naszą wiosnę

Przerwa zimowa wygwizdana przez kibiców na Placu Wolności. Czas na naszą wiosnę

W niedzielne popołud­nie na Placu Wol­noś­ci tłum­nie zebrali się sym­pa­ty­cy Kole­jorza w ramach wydarzenia Pier­wszy Gwiz­dek orga­ni­zowanego przez Lecha Poz­nań. Pod Arkadią zebrało się około tysiąc kibiców i każdy z nich otrzy­mał niebiesko-białą kartkę, gwiz­dek oraz ulotkę.

Równo o godzinie 13:00 przy Placu Wol­noś­ci zaparkował autokar z pier­wszą drużyną Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy wraz ze sztabem. Chwilę później lechi­ci ustaw­ili się do wspól­nego zdję­cia na tle niebiesko-białej kar­to­ni­ady i za pomocą otrzy­manych gwiz­d­ków “wyg­wiz­dali” prz­er­wę zimową, dając znać, że nie mogą się już doczekać inau­gu­racji rundy wiosennej.

FullSizeRender 2 

-Duży sza­cunek dla kibiców, że tutaj przys­zli nas wesprzeć przed startem ligi. Bard­zo miło, że może­my spędz­ić wspól­nie czas. Przy­go­towal­iśmy się solid­nie do tej rundy i w tym tygod­niu skupimy się stricte na meczu z Ter­mal­icą. To spotkanie czeka nas już w najbliższy piątek i wierzymy, że w nim zwyciężymy. Mam nadzieję, że na koniec rundy wiosen­nej będziemy mogli cieszyć się ze zdobytego Pucharu i mis­tr­zost­wa Pol­s­ki — powiedzi­ał nam Tomasz Kędzio­ra tuż przed bezpośred­nim spotkaniem z kibi­ca­mi. Zawod­ni­cy Lecha wraz z trenerem Nena­dem Bjelicą zakończyli bowiem mar­ketingową akcję Kole­jorza krótką sesją z sym­pa­tyka­mi, pod­czas której roz­dawali fankar­ty z autografami.

FullSizeRender

Karol Jaroni

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.