Przeżyjmy to jeszcze raz!

Więk­szość kibiców “Kole­jorza” odlicza już pewnie dni do powro­tu na Buł­garską. Do rozpoczę­cia rundy wiosen­nej zostało już naprawdę niewiele cza­su, a ostat­nio najwięk­sze emoc­je doty­czyły trans­fer­ów. Myślę jed­nak, że wszyscy nadal mają w pamię­ci mecze LE, w których Lechi­ci pokaza­li klasę. Może więc warto przy­pom­nieć sobie mecze Lecha z Juven­tusem i Man­ches­terem City i… przeżyć to jeszcze raz!

Dlat­ego wszys­t­kich kibiców “Kole­jorza” zaprasza­my w czwartek 3 lutego o 19:00 do ZAKa. Będzie okaz­ja zobaczyć jeszcze raz, jak Artjoms wbi­ja gwoździa Maningerowi w 90 min­u­cie z 35 metrów, lewą nogą (któż wiedzi­ał, że on ma w ogóle lewą nogę) albo jaką walką oku­pi­one zostało trafie­nie Mateusza Możdże­nia, dobi­ja­jące krezusów z Wysp.

19:00 Juven­tus Turyn — Lech Poznań

20:30 Lech Poz­nań — Man­ches­ter City

Będzie także okaz­ja pod­sumować kończą­cy się już okres przy­go­towań, ale przede wszys­tkim poprzed­ni rok, a był to dzi­wny rok dla kibiców “Kole­jorza”.  Pogoń za mis­tr­zost­wem, wspani­ały maj, przes­pane lato, zaprzepaszc­zone szanse, śred­nia liga, pustawy sta­dion i wielkie, wielkie mecze!

Wpad­ni­j­cie koniecznie, by przeżyć to jeszcze raz!

Zaprasza­my!

ZAK

Klub, Gale­ria, Pub
ul. Szyper­s­ka 2
61–754 Poz­nań

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress