10.12.2023, g. 12:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Piast Gliwice
Do meczu pozostało:
1dn.10godz.7min.
11.91 X3.40 23.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Przygotowania i mecze o stawkę w jednym. To daje efekt

Piłkarze Lecha Poz­nań poza przy­go­towa­ni­a­mi do nowego sezonu roz­gry­wa­ją także bard­zo ważne mecze w europe­js­kich pucharach. Tren­er Lecha nie chce jed­nak wycią­gać pier­wszych wniosków z okre­su przy­go­towaw­czego, choć ten w pewien sposób jest już wery­fikowany poprzez mecze w elim­i­nac­jach Ligi Europy.

- Zagral­iśmy na razie cztery mecze, a dwa z nich były sparinga­mi. Poczekam jeszcze z wnioska­mi. Plan naszego przy­go­towa­nia pole­ga na wprowadze­niu więk­szego automatyz­mu w grę zespołu. Jed­nak wszys­tko na bieżące jest wery­fikowane przez boisko i wyni­ki sportowe — uważa trener.

Zdaniem tren­era roz­gry­wanie meczów o stawkę, nawet w trak­cie przy­go­towań do sezonu, może przynieść wymierne korzyś­ci drużynie. - Zawod­ni­cy bardziej lubią grać, niż trenować, choć nie widzi­ałem, żeby ktoś miał dosyć tren­ingów — przyz­na­je. — Jestem zad­owolony z tren­ingów, zapisów sport-testerów i efek­tów pra­cy. Staramy się ją wykony­wać pro­fesjon­al­nie — dodaje.

Nawet dalekie wyjazdy na wschód nie przeszkadza­ją w odpowied­ni przeprowadze­niu zajęć w cza­sie okre­su przy­go­towaw­czego. — Wielkie zespołu lecą nawet na tournée do Japonii. My gramy, tam gdzie gramy. Musimy to robić i wygry­wać — kończy Rumak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.