01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19396dn.-15godz.-31min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Przygotowania i mecze o stawkę w jednym. To daje efekt

Piłkarze Lecha Poz­nań poza przy­go­towa­ni­a­mi do nowego sezonu roz­gry­wa­ją także bard­zo ważne mecze w europe­js­kich pucharach. Tren­er Lecha nie chce jed­nak wycią­gać pier­wszych wniosków z okre­su przy­go­towaw­czego, choć ten w pewien sposób jest już wery­fikowany poprzez mecze w elim­i­nac­jach Ligi Europy.

- Zagral­iśmy na razie cztery mecze, a dwa z nich były sparinga­mi. Poczekam jeszcze z wnioska­mi. Plan naszego przy­go­towa­nia pole­ga na wprowadze­niu więk­szego automatyz­mu w grę zespołu. Jed­nak wszys­tko na bieżące jest wery­fikowane przez boisko i wyni­ki sportowe — uważa trener.

Zdaniem tren­era roz­gry­wanie meczów o stawkę, nawet w trak­cie przy­go­towań do sezonu, może przynieść wymierne korzyś­ci drużynie. - Zawod­ni­cy bardziej lubią grać, niż trenować, choć nie widzi­ałem, żeby ktoś miał dosyć tren­ingów — przyz­na­je. — Jestem zad­owolony z tren­ingów, zapisów sport-testerów i efek­tów pra­cy. Staramy się ją wykony­wać pro­fesjon­al­nie — dodaje.

Nawet dalekie wyjazdy na wschód nie przeszkadza­ją w odpowied­ni przeprowadze­niu zajęć w cza­sie okre­su przy­go­towaw­czego. — Wielkie zespołu lecą nawet na tournée do Japonii. My gramy, tam gdzie gramy. Musimy to robić i wygry­wać — kończy Rumak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.