06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.11godz.19min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

PS: Gergo walczy o pozostanie w Poznaniu

gergo lovrencicss- Gdy­by Lech Poz­nań miał już ter­az decy­dować o wykupi­e­niu Ger­go Lovrenc­sic­sa, to był­by na “nie” – czy­tamy w „Przeglądzie Sportowym” Węgi­er w rundzie wiosen­nej musi znacznie popraw­ić swo­ją grę, aby pozostać w Poz­na­niu. W prze­ci­wnym wypad­ku sym­pa­ty­czny piłkarz wró­ci do Lom­bar­du Papa.

W Poz­na­niu nadal jed­nak wierzą w Lovren­ci­c­sa. Cytowany przez dzi­en­nik piłkarz mówi: - Nie roz­maw­iałem z trenerem o mojej sytu­acji. Wiem, że wszys­tko zależy od tej rundy. Jeśli będę grał dobrze, to mogę zostać. Chcę zostać, powrót na Węgry był­by krok­iem wstecz.

Lech Poz­nań za wypoży­cze­nie zawod­ni­ka zapłacił 100 tys. euro. Taka sama kwo­ta wpisana jest w umowie trans­fer­owej, jeśli „Kole­jorz” chci­ał­by wykupić piłkarza z Lom­bar­du Papa. To, że tak się stanie nie jest jed­nak wcale pewne.

Lovren­ci­cs pokazał się z dobrej strony na samym początku sezonu, jed­nak z upły­wem cza­su jego for­ma była coraz słab­sza. — Pier­wsze miesiące były dla Ger­go bard­zo trudne, spotkał się z zupełnie inny­mi meto­da­mi pra­cy niż u siebie. Moim zdaniem będzie znacznie lep­iej po przepra­cow­a­niu spoko­jnie całego zimowego okre­su przy­go­towaw­czego – przyz­na­je Mar­iusz Rumak w roz­mowie z gazetą.

Lovren­ci­cs w rundzie wiosen­nej pojaw­ił się doty­chczas w jed­nym spotka­niu. W Chor­zowie pojaw­ił się na boisku na 22. min­u­ty, zmieni­a­jąc Alek­san­dara Tonewa.

 

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.