01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19396dn.-10godz.-19min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Putnocky: Jestem bardzo niezadowolony

Putnocky: Jestem bardzo niezadowolony

Lech Poz­nań zakończył sezon 2016/2017 na trzec­im miejs­cu, ustępu­jąc warsza­wskiej Legii i Jageiel­lonii Białys­tok, z którą zremisował wczo­raj 2:2.

-Zagral­iśmy bard­zo dobrą pier­wszą połowę, wygry­wal­iśmy 2:0 i szko­da, że tego nie utrzy­mal­iśmy. Zremisowal­iśmy, ale szanu­je­my ten brą­zowy medal — przyz­nał po meczu Matus Put­nocku. - Ja sam jestem bard­zo niezadowolony. 

Nawet jeśli Kole­jorz wygrał­by na Pod­la­siu, nie cieszył­by się z mis­tr­zost­wa, bo w Warsza­w­ie padł bezbramkowy remis. — Na pewno pozosta­je niedosyt, bo mogliśmy być mis­trzem. Nie udało się. Szko­da prze­granej w Warsza­w­ie, bo to my mogliśmy się cieszyć i świę­tować. Taka jest nieste­ty pił­ka. Początek seoznu był dla nas trud­ny, przyszedł nowy tren­er i zła­pal­iśmy trochę odd­echu. Gral­iśmy od meczu do meczu, ale zdarza­ły nam się gorsze mecze i lepsze. 

Lechi­ci udali się na urlopy, jed­nak dłu­go odpoczy­wać nie będą. Do tren­ingów wrócą już 19. czer­w­ca, a dziesięć dni później zaplanowano już pier­wszy mecz kwal­i­fikacji do LE. - Ani ja, ani chłopa­cy nie mieli tak krót­kich urlopów. Jesteśmy jed­nak pro­fesjon­al­is­ta­mi i musimy sobie dać z tym radę. Trze­ba odpocząć, by móc potem pra­cow­ać na pełnych obro­tach — zakończył Słowak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.