03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.12godz.50min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Putnocky: Jestem bardzo niezadowolony

Putnocky: Jestem bardzo niezadowolony

Lech Poz­nań zakończył sezon 2016/2017 na trzec­im miejs­cu, ustępu­jąc warsza­wskiej Legii i Jageiel­lonii Białys­tok, z którą zremisował wczo­raj 2:2.

-Zagral­iśmy bard­zo dobrą pier­wszą połowę, wygry­wal­iśmy 2:0 i szko­da, że tego nie utrzy­mal­iśmy. Zremisowal­iśmy, ale szanu­je­my ten brą­zowy medal — przyz­nał po meczu Matus Put­nocku. - Ja sam jestem bard­zo niezadowolony. 

Nawet jeśli Kole­jorz wygrał­by na Pod­la­siu, nie cieszył­by się z mis­tr­zost­wa, bo w Warsza­w­ie padł bezbramkowy remis. — Na pewno pozosta­je niedosyt, bo mogliśmy być mis­trzem. Nie udało się. Szko­da prze­granej w Warsza­w­ie, bo to my mogliśmy się cieszyć i świę­tować. Taka jest nieste­ty pił­ka. Początek seoznu był dla nas trud­ny, przyszedł nowy tren­er i zła­pal­iśmy trochę odd­echu. Gral­iśmy od meczu do meczu, ale zdarza­ły nam się gorsze mecze i lepsze. 

Lechi­ci udali się na urlopy, jed­nak dłu­go odpoczy­wać nie będą. Do tren­ingów wrócą już 19. czer­w­ca, a dziesięć dni później zaplanowano już pier­wszy mecz kwal­i­fikacji do LE. - Ani ja, ani chłopa­cy nie mieli tak krót­kich urlopów. Jesteśmy jed­nak pro­fesjon­al­is­ta­mi i musimy sobie dać z tym radę. Trze­ba odpocząć, by móc potem pra­cow­ać na pełnych obro­tach — zakończył Słowak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.