Putnocky: Lech to krok do przodu w mojej karierze

Putnocky: Lech to krok do przodu w mojej karierze

Matus Put­nocky jest jed­nym z czterech wzmoc­nień Kole­jorza w tym okienku trans­fer­owym. Słowa­ka czeka nie lada wyzwanie, bo o miejsce w pier­wszym składzie będzie wal­czył z Jas­minem Buriciem – Póki co nie wiemy, kto będzie numerem jeden. O wszys­tkim zade­cy­du­je trener.

- Na razie jest bard­zo przy­jem­nie, tren­er mówi co i jak należy zro­bić i dużo poma­ga. Jeśli coś nie wyjdzie od razu popraw­ia. Robię wszys­tko najlepiej, jak tylko potrafię, bo chcę by wszyscy byli ze mnie zad­owoleni – mówi Put­nocky o pra­cy z trenerem bramkarzy Andrze­jem Dawidziukiem.

Lechi­ci w sparingach wypadli całkiem przyz­woicie. Wygrali trzy z nich, a jedynie z Górnikiem Łęcz­na padł remis 2–2. – Te mecze były fajne, pokaza­l­iśmy dobrą piłkę i mam nadzieję, że pokaza­ły one, że jesteśmy dobrze przy­go­towani do sezonu .

Na kończą­cych się Mis­tr­zost­wach Europy Słowac­ja odniosła jed­no zwycięst­wo. 2–1 pokon­ała drużynę z Rosji. – Na Euro osiągnęliśmy dobry wynik i każdy kibic powinien być zad­owolony z naszej gry. Ter­az druży­na nieco się zmieni, ale myślę, że to krok do przo­du. W elim­i­nac­jach do Mis­tr­zost­wa Świa­ta jestem pewny, że pokaże­my dobrą piłkę – przyz­na­je Matus, ale o grze w kadrze na razie nie chce mówić. —  Każdy myśli o grze w reprezen­tacji, ja także. Póki co muszę dobrze wypaść w klu­bie, a co będzie potem, zobaczymy.

Min­iony sezon dla bramkarza był dobry, bo Ruch rywal­i­zował w grupie mis­tr­zowskiej i zapewnił sobie utrzy­manie. Mimo to, po pod­pisa­niu umowy z Kole­jorzem, tren­er Walde­mar For­nalik odsunął go od składu. – Nie mam o to pre­ten­sji. Klub dał mi bard­zo dużo i to było nor­malne, że dano grać zawod­nikom, którzy w klu­bie zostają.

- Pier­wszą ofer­tę miałem właśnie z Lecha i zde­cy­dowałem, że to będzie krok do przo­du. Jestem bard­zo zad­owolony, a po nieu­danym zeszłym sezonie, ten może być najlep­szy – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress