02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
13dn.1godz.29min.
12.11 X3.4 23.3 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Putnocky: Lech to krok do przodu w mojej karierze

Putnocky: Lech to krok do przodu w mojej karierze

Matus Put­nocky jest jed­nym z czterech wzmoc­nień Kole­jorza w tym okienku trans­fer­owym. Słowa­ka czeka nie lada wyzwanie, bo o miejsce w pier­wszym składzie będzie wal­czył z Jas­minem Buriciem – Póki co nie wiemy, kto będzie numerem jeden. O wszys­tkim zade­cy­du­je trener.

- Na razie jest bard­zo przy­jem­nie, tren­er mówi co i jak należy zro­bić i dużo poma­ga. Jeśli coś nie wyjdzie od razu popraw­ia. Robię wszys­tko najlepiej, jak tylko potrafię, bo chcę by wszyscy byli ze mnie zad­owoleni – mówi Put­nocky o pra­cy z trenerem bramkarzy Andrze­jem Dawidziukiem.

Lechi­ci w sparingach wypadli całkiem przyz­woicie. Wygrali trzy z nich, a jedynie z Górnikiem Łęcz­na padł remis 2–2. – Te mecze były fajne, pokaza­l­iśmy dobrą piłkę i mam nadzieję, że pokaza­ły one, że jesteśmy dobrze przy­go­towani do sezonu .

Na kończą­cych się Mis­tr­zost­wach Europy Słowac­ja odniosła jed­no zwycięst­wo. 2–1 pokon­ała drużynę z Rosji. – Na Euro osiągnęliśmy dobry wynik i każdy kibic powinien być zad­owolony z naszej gry. Ter­az druży­na nieco się zmieni, ale myślę, że to krok do przo­du. W elim­i­nac­jach do Mis­tr­zost­wa Świa­ta jestem pewny, że pokaże­my dobrą piłkę – przyz­na­je Matus, ale o grze w kadrze na razie nie chce mówić. —  Każdy myśli o grze w reprezen­tacji, ja także. Póki co muszę dobrze wypaść w klu­bie, a co będzie potem, zobaczymy.

Min­iony sezon dla bramkarza był dobry, bo Ruch rywal­i­zował w grupie mis­tr­zowskiej i zapewnił sobie utrzy­manie. Mimo to, po pod­pisa­niu umowy z Kole­jorzem, tren­er Walde­mar For­nalik odsunął go od składu. – Nie mam o to pre­ten­sji. Klub dał mi bard­zo dużo i to było nor­malne, że dano grać zawod­nikom, którzy w klu­bie zostają.

- Pier­wszą ofer­tę miałem właśnie z Lecha i zde­cy­dowałem, że to będzie krok do przo­du. Jestem bard­zo zad­owolony, a po nieu­danym zeszłym sezonie, ten może być najlep­szy – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.