02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.5godz.16min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Putnocky: Nie był to łatwy mecz

Putnocky: Nie był to łatwy mecz

Lech Poz­nań wygrał wczo­ra­jsze spotkanie przy Buł­garskiej 2:1 z Cra­cov­ią. Poz­na­ni­a­cy zdobyli pier­wsze trzy punk­ty w tym sezonie, a na listę strzel­ców wpisali się Jan Bednarek oraz Marcin Robak.  Czy poko­nanie Górali w Pucharze Pol­s­ki było kluc­zowe w kon­tekś­cie następ­nych meczów?

- Na pewno zwycięst­wo z Podbeskidziem dodało nam pewnoś­ci siebie. Wygrana w Biel­sku — Białej bard­zo pomogła. Cieszymy się, że z Cra­cov­ią też wygral­iśmy, bo nie był to łatwy mecz. Pier­wsza bram­ka, którą zdobyliśmy była decy­du­ją­ca, ponieważ gdy­byśmy pier­wsi stra­cili gola, to mecz wyglą­dał­by inaczej – komen­tu­je słowac­ki bramkarz Kolejorza.

W końców­ce Pasy strzeliły bramkę kon­tak­tową, jed­nak golkiper Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy był bez szans. — Nie wiem czy Szczepa­ni­ak podawał. Myślę, że uderzał na bramkę, ale pił­ka trafiła do Cov­i­lo i to on zdobył gola.

Put­nocky po raz dru­gi wys­tąpił wczo­raj w niebiesko-białych barwach i jak sam mówi, współpra­ca z kolega­mi z lini obrony wyglą­da coraz lep­iej. — Mam nadzieję, że obroń­cy mają do mnie zau­fanie, ja czułem się z nimi dobrze.  Cieszę się, że zade­bi­u­towałem w ekstrak­lasie. Myślę, że Jasio Burić nie miał złych meczów. Nie wychodz­iło całe­mu zespołowi. Jak będę miał szan­sę stanąć w bram­ce w kole­jnym meczu to będę zad­owolony, ale może też zdarzyć się sytu­ac­ja, że tren­er postawi na Jan­ka. Zobaczymy jaką decyzję pode­jmie szkole­niowiec – kończy bramkarz.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.