02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
6dn.8godz.5min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Putnocky: Nie czuję się numerem jeden

Putnocky: Nie czuję się numerem jeden

Matus Put­nocky od pucharowego meczu z Podbeskidziem strzeże dostępu do poz­nańskiej bram­ki, jed­nak jak sam mówi, nie czu­je się numerem jeden.

- Na każdym treningu Jasiu pokazu­je, że jest dobrym bramkarzem i moc­no na mnie naciska, dlat­ego ja muszę pra­cow­ać jeszcze lep­iej. Tren­er jest dopiero od kilku meczów i broniłem głównie ja, ale nie czu­ję się „jedynką”. Jak broniłbym cały sezon, wtedy mógłbym tak mówić.

Cho­ci­aż tren­er Bjel­i­ca od niedaw­na pracu­je z zespołem, widać już pier­wsze zmi­any w grze Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy – Zawsze jest jakaś zmi­ana, gdy przy­chodzi nowy tren­er, daje impuls i każdy chce się pokazać z dobrej strony. W szat­ni jak i na treningach jest świet­na atmos­fera. Jeśli chodzi o grę, to na pewno więcej ryzyku­je­my w ataku – przyz­na­je golkiper.

Na ostat­nim meczu przy Buł­garskiej pojaw­iło się blisko 40 tysię­cy kibiców. – Zawsze gra się fajnie, jak jest dużo kibiców. Myślę, że jak będziemy wygry­wać to zawsze tak będzie, bo Lech to jest klub, który ma bard­zo dużo kibiców.

Mimo że atmos­fera na try­bunach dopisała, to żad­na z drużyn nie pokusiła się o strze­le­nie bram­ki. – Nie ma różni­cy czy gramy u siebie, czy na wyjeździe, bo zawsze chce­my wygry­wać. Tym razem nie wyszło. Anal­i­zowal­iśmy ten mecz i wiemy, co było źle. Mam nadzieję, że popraw­imy to i w piątek pad­ną bram­ki – zapew­nia Put­nocky. – Chcieliśmy grać środ­kiem boiska i bardziej wyko­rzys­tać boki boiska.

Kole­jnym rywalem Kole­jorza będzie Górnik Łęcz­na, który mimo że gra w Lublin­ie, spisu­je się w swoich domowych meczach bard­zo dobrze. – Jest to moc­na druży­na. Wygrała kil­ka spotkań, u siebie zagrała bard­zo dobrze z Koroną, wygrała też z Legią. Są moc­ni i musimy uważać na całą drużynę. Nie ma tam gwiazdy, która mogła­by sama wygrać mecz, jest po pros­tu solid­ny zespół – kończy Słowak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.