31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.7godz.58min.
13.30 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Putnocky: Trener zapowiedział, że będzie rotował w bramce

Putnocky: Trener zapowiedział, że będzie rotował w bramce

Lechi­ci cały czas czeka­ją na pier­wsze ligowe zwycięst­wo w obec­nym sezonie. Co więcej — do tej pory nie udało im się jeszcze trafić do siat­ki rywala. Okazję, by to zmienić będą mieli już w nad­chodzącą niedzielę, kiedy to na INEA Sta­dion­ie pode­j­mować będą Piast Gliwice.

Po meczu w Utrech­cie pod adresem Kole­jorza padło wiele pozy­ty­wnych komen­tarzy. Druży­na z Poz­na­nia zde­cy­dowanie nie jest w tym dwumeczu fawory­tem i bezbramkowy remis cały czas pozostaw­ia sprawę awan­su otwartą. - Zagral­iśmy dobre spotkanie. W obronie na plus i na minus w ataku. Szanse, które mieliśmy były dobre i wynik mógł byc inny. Szko­da tego. Zagral­iśmy w obronie po raz pier­wszy w takim ustaw­ie­niu i myślę, że to dobrze wyglą­dało. W rewanżu też musimy zagrać na zero z tyłu, by wywal­czyć awans - mówił po meczu golkiper Lecha, Matus Putnocky.

Od początku tego sezonu w bram­ce Lecha dochodzi do zmi­an. W ligowych spotka­ni­ach broni Jas­min Burić, a w elim­i­nac­jach do Ligi Europy “Puto”. Jak oce­nia tę sytu­ację Słowak? - Na pier­wszej odpraw­ie przed spotkaniem z FK Pelis­ter tren­er Bjel­i­ca zapowiedzi­ał, ze będzie rotował. Ja to akcep­tu­je. Zobaczymy dalej jak to będzie wyglą­dać. Zmi­any w składzie nie są dla nas dezori­en­tu­jące. Wiado­mo, że lep­iej jak gra ten sam sklad i sie zgry­wa. W Lechu jed­nak są tak doświad­czeni gracze, że akli­matyza­c­ja prze­b­ie­ga szy­bko. Pokazał to mecz w Utrech­cie - powiedzi­ał.

Lechi­ci muszą zacząć wygry­wać w lidze, ponieważ po dwóch meczach mają na swoim kon­cie zaled­wie jed­no “oczko” wywal­czone w 1. kole­jce z Sandecją Nowy-Sącz. - Z tymi wynika­mi może to wyglą­dać tak, że są puchary naszy­mi pri­o­ry­te­ta­mi. My się jed­nak zawsze kon­cen­tu­je­my na najbliższym meczu. W lidze trze­ba zdoby­wać punk­ty, bo już ter­az nie ma podzi­ału. Chce­my się jak najlepiej zawsze przy­go­tować i wygrać - zakończył swo­ją wypowiedź Putnocky.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.