02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
6dn.7godz.10min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Putnocky: Trzeba myśleć pozytywnie

Putnocky: Trzeba myśleć pozytywnie

Po wygranej w prze­dostat­nim meczu sezonu głos zabrał najlep­szy bramkarz Lot­to Ekstrak­lasy, który w tym sezonie zachował 18 czystych kont — Matus Put­nocky. — Szko­da stra­conej bram­ki, ale dobrze, że poza nią nie popełnil­iśmy więcej błędów w obronie — sko­men­tował po meczu słowac­ki golkiper Kolejorza.

Matus Put­nocky ska­pit­u­lował na Inea Sta­dion­ie po raz pier­wszy od 9 kwiet­nia. Bramkarz Lecha wyszedł z bram­ki, przeszkadza­jąc w inter­wencji Kostevy­chowi i w efek­cie piłkę do pustej bram­ki skierował Rafał Bogus­ki — Pił­ka poszła do przo­du, nie zrozu­mieliśmy się z Vlodymyrem. Mój błąd, bo powinienem zostać w polu — tłumaczył.

-Po strzelonej bram­ce Wisła zaczęła grać bard­zo dobrze. Byli groźni szczegól­nie pod­czas stałych frag­men­tów. Zawsze chcieli grać piłką i nie bali się atakować - Bramkarz Lecha zwró­cił tym samym uwagę na to, że rzad­ko do Poz­na­nia przy­jeżdża druży­na, która nie boi się atakować. Choć­by przed tygod­niem wal­czą­ca o mis­tr­zost­wo Pol­s­ki Lechia Gdańsk nie odd­ała ani jed­nego cel­nego strza­łu na bramkę Lecha.

W takich wypad­kach nieoce­niona jest sta­bil­na postawa drużyny w fazie obrony, a zdaniem 32-let­niego Słowa­ka mecz z Wisłą pod tym wzglę­dem moż­na zal­iczyć do udanych — Zawsze jak gramy z tylu dobrze, to mamy powód do zad­owole­nia. Dzisi­aj poza stra­coną bram­ka prezen­towal­iśmy dobrą obronę, w dodatku wygral­iśmy, więc czuć satysfakcję.

Drużynę tren­era Nena­da Bjel­i­cy czeka wyjazd do Białegos­toku na zakończe­nie sezonu Lot­to Ekstrak­lasy. Kole­jorz musi wygrać, by liczyć się w walce o mis­tr­zows­ki tytuł. By osiągnąć upragnione tro­feum lechit­om potrzeb­ne jest również wygrana Lechii Gdańsk w Warsza­w­ie — Będzie wal­ka do koń­ca. Będziemy wal­czyć, bo trze­ba wygrać ostat­ni mecz. Nieste­ty Korona nam trochę nie mogła, ale sami sobie wcześniej nie pomogliśmy. Trze­ba myśleć pozy­ty­wnie, zdobyć kole­jne trzy punk­ty i czekać na wynik z Warsza­wy — kończy Putnocky.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.