06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.10godz.5min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Putnocky: Uda się wygrać w następnym meczu

Putnocky: Uda się wygrać w następnym meczu

Kole­jorz zremisował wczo­raj bezbramkowo z Górnikiem Łęcz­na i nie wyko­rzys­tał okazji, by wskoczyć na fotel lid­era Ekstraklasy.

Lechi­ci po raz pier­wszy w tym roku nie zdobyli trzech punk­tów i spadli na trze­cie miejsce ligowej tabeli. — Wszyscy myśleli, że będziemy wygry­wać każdy mecz, ale tak nie będzie. Są mecze jak ten z Górnikiem. Szko­da, że nie strzelil­iśmy tej jed­nej bram­ki więcej, ale gramy dalej i robimy swo­je — mówił po spotka­niu Matus Putnocky.

Podopieczni tren­era Bjel­i­cy stra­cili  tym roku tylko jed­ną bramkę, co świad­czy o tym, że ich defen­sy­wa spisu­je się bard­zo dobrze. — Cieszy to, że jak nie stracimy bram­ki, mamy jeden punkt, jed­nak chcieliśmy wygrać i być na czele w tabeli lecz nieste­ty się nie udało. 

W sobotę Jagiel­lonia w Szczecinie bezbramkowo zremisowała z tamte­jszą Pogo­nią, dlat­ego Kole­jorz miał realne szanse, by zająć pier­wsze miejsce. — Trochę o tym myśleliśmy przed meczem, ale w trak­cie już nie było kalku­lowa­nia. Robil­iśmy swo­je i chcieliśmy zdobyć trzy punk­ty. Uda się w następ­nym meczu — zapewnie Słowak.

Ter­az czas na prz­er­wę kadrową i kole­jne spotkanie Poz­nańs­ka Loko­mo­ty­wa roze­gra 31. mar­ca w Krakowie z Wisłą. - Będzie trochę cza­su na poprawę niek­tórych ele­men­tów. Dostaniemy pewnie kil­ka dni wol­nego, a potem będziemy trenować dwa razy dzi­en­nie, by znów cieszyć się z wygranych. 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.