02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
13dn.2godz.20min.
12.11 X3.4 23.3 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Putnocky: Uda się wygrać w następnym meczu

Putnocky: Uda się wygrać w następnym meczu

Kole­jorz zremisował wczo­raj bezbramkowo z Górnikiem Łęcz­na i nie wyko­rzys­tał okazji, by wskoczyć na fotel lid­era Ekstraklasy.

Lechi­ci po raz pier­wszy w tym roku nie zdobyli trzech punk­tów i spadli na trze­cie miejsce ligowej tabeli. — Wszyscy myśleli, że będziemy wygry­wać każdy mecz, ale tak nie będzie. Są mecze jak ten z Górnikiem. Szko­da, że nie strzelil­iśmy tej jed­nej bram­ki więcej, ale gramy dalej i robimy swo­je — mówił po spotka­niu Matus Putnocky.

Podopieczni tren­era Bjel­i­cy stra­cili  tym roku tylko jed­ną bramkę, co świad­czy o tym, że ich defen­sy­wa spisu­je się bard­zo dobrze. — Cieszy to, że jak nie stracimy bram­ki, mamy jeden punkt, jed­nak chcieliśmy wygrać i być na czele w tabeli lecz nieste­ty się nie udało. 

W sobotę Jagiel­lonia w Szczecinie bezbramkowo zremisowała z tamte­jszą Pogo­nią, dlat­ego Kole­jorz miał realne szanse, by zająć pier­wsze miejsce. — Trochę o tym myśleliśmy przed meczem, ale w trak­cie już nie było kalku­lowa­nia. Robil­iśmy swo­je i chcieliśmy zdobyć trzy punk­ty. Uda się w następ­nym meczu — zapewnie Słowak.

Ter­az czas na prz­er­wę kadrową i kole­jne spotkanie Poz­nańs­ka Loko­mo­ty­wa roze­gra 31. mar­ca w Krakowie z Wisłą. - Będzie trochę cza­su na poprawę niek­tórych ele­men­tów. Dostaniemy pewnie kil­ka dni wol­nego, a potem będziemy trenować dwa razy dzi­en­nie, by znów cieszyć się z wygranych. 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.