02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.46min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Putnocky: Wszyscy wykonują świetną robotę

Putnocky: Wszyscy wykonują świetną robotę

Już dzis wiec­zorem Kole­jorz roze­gra kole­jne spotkanie o punk­ty, a sza­s­nę na przedłuże­nie serii będzie miał Matus Put­nocky. Słowak w poz­nańskiej bram­ce jest niepoko­nany od grud­niowego meczu z Cracovią. 

-Wszyscy wykonu­ją świet­ną robotę, było to widać w ostat­nim meczu, gdzie inter­we­niowałem może kil­ka razy. Druży­na skutecznie się broni i tak ma być. To, że nie tracimy goli to nie moja zasłu­ga, bo nie gram sam — mówi Putnocky.

W dzisiejszym meczu zabraknie Tomasza Kędzio­ry i jana Bed­nar­ka, którzy pauzu­ją za nad­mi­ar żół­tych kartek. — To, kto ich zastąpi należy do tren­era. W drużynie rywal­iza­c­ja stoi na wysokim poziomie i ten, kto zagra, da radę. Świet­nie widać to na treningach. Każdy jest w formie i chce wal­czyć o miejsce w pier­wszej jedenascte. 

Całkiem praw­dopodob­ne jest to, że w majowym finale Pucharu Pol­s­ki będzie właśnie gdyńs­ka Arka, ale jak przyz­na­je golkiper Kole­jorza, póki co nie zaprzą­ta sobie tym głowy. — Najpierw trze­ba do tego finału awan­sować. Widzieliśmy co zro­biła Barcelona, która pier­wszy mecz prze­grała 0:4. Drugie spotkanie pół­fi­nałowe trze­ba wygrać i pokazać się z dobrej strony. 

Po meczu z Lechią Gdańsk tren­er Bjel­i­ca został zdyskwal­i­fikowany na jed­no spotkanie i spotkanie z Arką obe­jrzy z wysokoś­ci try­bun. — Ja zawsze jestem daleko od tren­era, więc to dla mnie bez znaczenia. To tylko jeden mecz i damy radę. Każdy wie, co ma robić, a tak­tykę znamy przed meczem — zaz­nacza Słowak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.