02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
6dn.8godz.11min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Putnocky: Wszyscy wykonują świetną robotę

Putnocky: Wszyscy wykonują świetną robotę

Już dzis wiec­zorem Kole­jorz roze­gra kole­jne spotkanie o punk­ty, a sza­s­nę na przedłuże­nie serii będzie miał Matus Put­nocky. Słowak w poz­nańskiej bram­ce jest niepoko­nany od grud­niowego meczu z Cracovią. 

-Wszyscy wykonu­ją świet­ną robotę, było to widać w ostat­nim meczu, gdzie inter­we­niowałem może kil­ka razy. Druży­na skutecznie się broni i tak ma być. To, że nie tracimy goli to nie moja zasłu­ga, bo nie gram sam — mówi Putnocky.

W dzisiejszym meczu zabraknie Tomasza Kędzio­ry i jana Bed­nar­ka, którzy pauzu­ją za nad­mi­ar żół­tych kartek. — To, kto ich zastąpi należy do tren­era. W drużynie rywal­iza­c­ja stoi na wysokim poziomie i ten, kto zagra, da radę. Świet­nie widać to na treningach. Każdy jest w formie i chce wal­czyć o miejsce w pier­wszej jedenascte. 

Całkiem praw­dopodob­ne jest to, że w majowym finale Pucharu Pol­s­ki będzie właśnie gdyńs­ka Arka, ale jak przyz­na­je golkiper Kole­jorza, póki co nie zaprzą­ta sobie tym głowy. — Najpierw trze­ba do tego finału awan­sować. Widzieliśmy co zro­biła Barcelona, która pier­wszy mecz prze­grała 0:4. Drugie spotkanie pół­fi­nałowe trze­ba wygrać i pokazać się z dobrej strony. 

Po meczu z Lechią Gdańsk tren­er Bjel­i­ca został zdyskwal­i­fikowany na jed­no spotkanie i spotkanie z Arką obe­jrzy z wysokoś­ci try­bun. — Ja zawsze jestem daleko od tren­era, więc to dla mnie bez znaczenia. To tylko jeden mecz i damy radę. Każdy wie, co ma robić, a tak­tykę znamy przed meczem — zaz­nacza Słowak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.