03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.7godz.17min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Radosław Majewski kolejnym wzmocnieniem!

Radosław Majewski kolejnym wzmocnieniem!

Były reprezen­tant Pol­s­ki, Radosław Majew­s­ki będzie od przyszłego sezonu reprezen­tował bar­wy Kolejorza!

29-let­ni środowy pomoc­nik związał się z Poz­nańską Loko­mo­ty­wą trzylet­nią umową. Majew­s­ki kil­ka dni temu rozwiązał kon­trakt z greckim PAE Veria i stał się wol­nym zawod­nikiem, co znacznie ułatwiło Kole­jor­zowi sprawę.

Piłkarz jest wychowankiem Znicza Pruszków. W 2006 roku właśnie z Pruszkowa przeniósł się Gro­clinu Grodzisk Wielkopol­skiego, a następ­nie reprezen­tował bar­wy Polonii Warsza­wa. Trzy lata później pod­pisał kon­trakt z ang­iel­skim Not­tigham For­est, z którego był wypoży­c­zony do Hud­der­s­field. Od sierp­nia zeszłego roku Majew­s­ki grał w PAE Veria i wys­tąpił w 29 spotka­ni­ach, strze­la­jąc dwie bram­ki i czterokrot­nie asys­tu­jąc. PAE sezon zakończyło na czter­nastej loka­cie i zdołało utrzy­mać się w greck­iej Ekstraklasie.

- To duży klub, który po gorszym sezonie chce się odbu­dować. Wiem, że Lecha na to stać, dlat­ego chci­ałem uczest­niczyć w tym pro­jek­cie. W Grecji były duże plany, ale niewiele z nich wyszło i skończyliśmy na trzy­nastym miejs­cu, ostat­nim, które gwaran­towało utrzy­manie. Wiem, że mogę jeszcze grać na wysokim poziomie i wierzę, że tak będzie w Lechu — przyz­na­je Majewski.

O miejsce w składzie wal­czył będzie z Maciejem Gajosem, Darko Jevti­ciem i Karolem Linet­tym. —  Po jego trans­ferze rywal­iza­c­ja w środ­ku pola będzie na pewno więk­sza. Potrze­bowal­iśmy zawod­ni­ka kreaty­wnego, który jed­nocześnie jest też typem wal­cza­ka. Radek ma doświad­cze­nie z twardej ligi ang­iel­skiej. Liczymy, że to będzie dobre wzmoc­nie­nie drużyny — pod­kreśla prezes klubu Karol Klimczak.

inf. prasowa/fot.Lech Poz­nań /Marcin Rajczak

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.