02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.4godz.34min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Radut: Byliśmy trochę nerwowi

Radut: Byliśmy trochę nerwowi

W niedziel­nym spotka­niu w Niecieczy swo­je pier­wsze ligowe 90. min­ut w niebiesko-białych barwach zal­iczył Mihai Radut. Był to dla Rumu­na niezwyk­le udany wys­tęp, ponieważ udało mu się także po raz pier­wszy wpisać na listę strzelców.

Do tej pory Radut tylko raz pojaw­ił się w pod­sta­wowej jede­nastce. Tren­er Nenad Bjel­i­ca decy­dował się go wys­taw­ić do gry w spotka­niu 1/2 Pucharu Pol­s­ki prze­ci­wko Pogo­ni Szczecin. Prze­ci­wko Ter­mal­ice były zawod­nik m.in. Steauy Bukareszt zastąpił w składzie Radosława Majew­skiego - Przede wszys­tkim jestem szczęśli­wy, bo wygral­iśmy to spotkanie, po tym ciężkim dla nas tygod­niu. To ważne, że pokaza­l­iśmy ducha zespołu. Był to dla nas bard­zo ważny mecz - komen­tował na gorą­co po spotka­niu pomoc­nik Kolejorza.

Debi­u­tanck­ie trafie­nie z pewnoś­cią doda Rumunowi pewnoś­ci w grze. Warto wspom­nieć, że cały czas waha się jego przyszłość, ponieważ kon­trakt wiąże go z Lechem tylko do koń­ca obec­nego sezonu. - Był to dla mnie pre­mierowy gol dla Lecha. Niezwyk­le ważny, bo otworzył wynik i przy­bliżył nas do zwycięst­wa. Po tym prze­granym finale Pucharu Pol­s­ki byliśmy trochę ner­wowi. Pier­wsza strzelona bram­ka dała nam pewność, lecz dopiero po drugim trafie­niu tak naprawdę zła­pal­iśmy luz i mieliśmy nad wszys­tkim kon­trolę - mówi Radut. - Czekałem na swo­ją szan­sę w Ekstrak­lasie dłu­go, ale to tren­er wybiera zawod­ników. Jesteśmy w czołów­ce i mam nadzieję, że w każdym spotka­niu, w którym się jeszcze pojaw­ię na boisku pomogę drużynie w zdoby­ciu 3 punk­tów. Jest to dla mnie najważniejsze - kończy swo­ją wypowiedź.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.