01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.20godz.33min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Reiss kończy karierę

reiss-piotr40-let­ni napast­nik Lecha oświad­czył, że mecz ostat­niej kole­j­ki ligowej obec­nego sezonu z Koroną Kielce będzie jego ostat­nim spotkaniem w karierze.

- Jest to przeło­mowy moment w moim życiu. Pił­ka towarzyszyła mi od kiedy pamię­tam. Prag­nę podz­iękować wszys­tkim wspier­a­ją­cym rozwój mojej kari­ery: rodzinie, przy­ja­ciołom, tren­erom, zawod­nikom, preze­som, przed­staw­icielom mediów, a przede wszys­tkim kibi­com Kole­jorza, których kil­ka pokoleń wychowało się u mojego boku na sta­dion­ie przy ul. Buł­garskiej, na których wspar­cie zawsze mogłem liczyć. Dzięku­ję również sym­pa­tykom drużyn prze­ci­wnych, którzy mimo wro­goś­ci potrafili okazać sza­cunek wobec mojego przy­wiąza­nia do klubowych barw i tworzyli zwłaszcza w meczach z Lechem fajne wid­owiska – mówił na spec­jal­nie zwołanej kon­fer­encji pop­u­larny „Rek­sio”.

Piotr Reiss roze­grał w barwach „Kole­jorza” 405 spotkań i zdobył 136 bramek. W Lechu spędz­ił ogółem 13 sezonów. Czterokrot­ny reprezen­tant „Biało-Czer­wonych” dwukrot­nie zdobył z Lechem Puchar Pol­s­ki (2004, 2009) oraz koronę króla strzel­ców sezonu 2006/2007 z 15 trafieni­a­mi na koncie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.