02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.15godz.25min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Reiss: Pożegnanie z kibicami było spontaniczne i miłe

reiss rejsik- Zobaczymy, co będzie jutro, gdy dotrze do mnie, że to już koniec i że nigdy nie wybieg­nę na murawę — mówił wczo­raj Piotr Reiss.

W spotka­niu z Koroną Kielce nie strzelił on swo­jej 110 bram­ki w lidze w barwach “Kole­jorza”. Asys­tował. Tylko i aż. Podał Ivanowi Djur­d­je­vi­cowi, który również kończy kari­erę. — Pokaza­łem, że umieć asys­tować. A w ogóle, to Ivanowi też coś się należało - przyz­nał po meczu “Rejsik”.

Po zejś­ciu z boiska Leg­en­da Lecha poszła do Kotła, gdzie zasi­ada­ją najwierniejsi kibole “Kole­jorza” i baw­iła się wspól­nie z nimi. Również po całej cer­e­monii wręczenia medali i pożeg­na­nia z drużyną, “Rejsik” razem z “Djuką” pos­zli do Kiboli. - To było spon­tan­iczne i miłe. Jestem wdz­ięczny kibi­com i wzrus­zony tym pożeg­naniem - powiedzi­ał piłkarz.

Mimo tego, że nie spełnił swo­jego najwięk­szego marzenia — zdoby­cia mis­tr­zost­wa kra­ju z Lechem — nie narze­ka on na swo­ją kari­erę. — Pewnie mogłem osiągnąć więcej, ale pamię­tam, że gdy byłem małym chłopcem, to marzyłem o tym, aby grać w Lechu. Udało się. Wiele znaczyłem dla tego klubu, świę­towałem zdoby­cie tytułu króla strzel­ców. Mam narzekać na taką kari­erę? - pod­kreśla Lechita.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.