01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.6godz.16min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Reiss: Wisła potrafi się zmobilizować na Lecha i Legię

piotr piotrek reiss- Kon­cen­tru­je­my się na tym, żeby wygrać spotkanie. Tabela będzie waż­na dopiero po ostat­nim meczu. Dzisi­aj wszys­tko zależy od nas i jeśli wygramy mecze do koń­ca sezonu może­my zostać mis­trzem. Tylko wpierw musimy myśleć o spotka­ni­ach, a dopiero o mis­tr­zost­wie — mówi Piotr Reiss.

- Przeanal­i­zowal­iśmy mecz z Jagiel­lonią. Myślę, że wiemy, jakie popełnil­iśmy błędy, mamy tego świado­moś­ci, ale nie chcę na łamach mediów o tym wspom­i­nać. To było ważne spotkanie i mimo trud­nych chwil potrafil­iśmy je wygrać. Taki­mi mecza­mi wygry­wa się ligę — pod­kreśla napastnik.

- To klasyk pol­skiej ligi mimo tego, że Wisła zna­j­du­je się w dol­nej częś­ci tabeli. To nie będzie łatwy mecz. Wisła na Lecha i Legię potrafi się zmo­bi­li­zować i dlat­ego my musimy być skon­cen­trowani — zaz­nacza „Rejsik”.

- Wszys­tko wskazu­je na to, że Legia zdobędzie Puchar Pol­s­ki. Nie mamy na to wpły­wu. Mamy jed­nak wpływ na ligę i zro­bimy wszys­tko, żeby mis­trza nie zdobyła — kończy doświad­c­zony Lechita.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.