07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.8godz.16min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rezerwy Lecha: Kolejne zwycięstwo

Rezerwy Lecha: Kolejne zwycięstwo

Trzy bram­ki i dwa rzu­ty karne, tyle  dzi­ało się we Wronkach w ramach 12. kole­j­ki III ligi, gdzie Lech II Poz­nań  wygrał z Polonią Leszno 3:1 i nadal zaj­mu­je pozy­cję lidera.

Rez­er­wy Lecha w dzisiejszym meczu wzmoc­nione zostały, aż ośmioma piłkarza­mi na co dzień gra­ją­cy­mi w pier­wszy zes­pole. Byli to zawod­ni­cy, którzy w ekstrak­lasie gra­ją mniej lub wraca­ją po kon­tuzji. We Wronkach moż­na było zobaczyć dziś m.in. Rafała Murawskiego, Bar­tosza Ślusarskiego czy też Dim­itri­je Injaca

Już w 25. min­u­cie zespół rez­erw na prowadze­nie wyprowadz­ił Michał Jakóbows­ki. Z lewej strony dośrod­kowywał Rogala, pił­ka trafiła do Ślusarskiego, ale jego strzał obro­bił Anusiewicz, jed­nak wobec dobit­ki Jakóbowskiego był już bezrad­ny. Dziesięć min­ut później na tabl­i­cy było już 2:0. Po raz kole­jny na listę strzel­ców wpisał się Jakóbows­ki, który otrzy­mał podanie od Ślusarskiego i będąc w sytu­acji sam na sam z Anusiewiczem umieś­cił piłkę w bramce.

Drugą połowę lep­iej zaczęli goś­cie, w 55. min­u­cie po dośrod­kowa­niu Tomkowia­ka Kowal­s­ki uprzedz­ił Kotorowskiego i z bliskiej odległoś­ci skierował piłkę do bram­ki.  W 86. min­u­cie w polu karnym faulowany był Jankows­ki, do pił­ki na wysokoś­ci jede­nas­tu metrów pod­szedł Pawłows­ki, ale jego strzał obronił Anusiewicz. Chwilę później w polu karnym ręką zagry­wał Kowal­s­ki i sędzia podyk­tował dru­gi rzut karny, który tym razem wyko­rzys­tał Łukasz Teodorczyk.

W przyszły week­end lechi­ci zagra­ją na wyjeździe z Elaną Toruń

Lech Poz­nań II – Polo­nia Leszno 3:1 (2:0)

Bram­ki: 25., 36. Jakóbows­ki, 89. Teodor­czyk  – 55. Kowalski

Lech II: Krzysztof Kotorows­ki — Keb­ba Ceesay, Wik­tor Witt (46. Tomasz Dejew­s­ki), Manuel Arbole­da, Grze­gorz Rogala — Rafał Muraws­ki, Dim­itri­je Injac — Niklas Zul­ci­ak (87. Mar­iusz Woź­ni­ak), Szy­mon Pawłows­ki, Michał Jakóbows­ki (75. Kamil Bdziel)- Bar­tosz Ślusars­ki (46. Łukasz Teodorczyk)

Polo­nia: Emil Anusiewicz — Prze­mysław Kowal­s­ki, Krys­t­ian Woźny, Łukasz Glapi­ak (78. Jakub Pry­mus), Łukasz Bugzel — Maciej Tomkowiak (89. Michał Płochar­czyk), Bogu­mił Ceglarek (73. Patryk Gen­dera), Hubert Olszak, Artur Jęsiek — Krzysztof Jankows­ki, Patryk Kowal­s­ki  (83. Krzysztof Hofman)

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.